Sałatki na święta

Obserwuj wątek

Odp: Sałatki na święta

majecka
  • majecka

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W tym roku chciałam spróbować czegoś innego i zrobiłam taką sałatkę ( usunięte przez moderatora) goście byli nieźle zaskoczeni, bo wszyscy mysleli że to deser a sałatka okazała się pyszna, lubię zaskakiwać gości a święta to zawsze okazja żeby popróbować trochę nowych przepisów, zawsze robię kilka pewniaków ale też koniecznie cos nowego się musi pojawić.

Odp: Sałatki na święta

baraninka
  • baraninka

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A śledziowa z jakiego przepisu?

Odp: Sałatki na święta

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Jakie sałatki zagoszczą w tym roku na Waszym stole? Robicie zawsze takie same czy co roku jest coś innego?


U mnie będzie sałatka jarzynowa oraz śledziowa. Do tego ryba o grecku

Odp: Sałatki na święta

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Jakie sałatki zagoszczą w tym roku na Waszym stole? Robicie zawsze takie same czy co roku jest coś innego?


My robimy śledziową, warstwową i jarzynową full wypas

Odp: Sałatki na święta

biedroneczki
mocsłodkości napisał(a):

Jakie sałatki zagoszczą w tym roku na Waszym stole? Robicie zawsze takie same czy co roku jest coś innego?


U nas będzie jarzynowa, śledziowa oraz makaronowa. Do tego ryba po grecku - tylko to chyba nie sałatka

Odp: Sałatki na święta

U mnie standardowo jarzynowa i śledź pod pierzynką. Co roku na święta robię takie same, bo są sprawdzone i smaczne, jeszcze nam się nie przejadły Za to na Sylwestra co roku jest inna.

mocsłodkości napisał(a):

Jakie sałatki zagoszczą w tym roku na Waszym stole? Robicie zawsze takie same czy co roku jest coś innego?

Odp: Sałatki na święta

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Jakie sałatki zagoszczą w tym roku na Waszym stole? Robicie zawsze takie same czy co roku jest coś innego?


Ja robię jarzynową w dwóch wersjach oraz śledziową

Sałatki na święta

mocsłodkości
Jakie sałatki zagoszczą w tym roku na Waszym stole? Robicie zawsze takie same czy co roku jest coś innego?

Odpowiedz na/ edytuj Sałatki na święta