Scukrzony miód

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Scukrzony miód

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

robaczek napisał(a):

Zapomniałam o słoiku miodu. Stał sobie i stało i się scukrzył. Da się coś zrobić żeby go "naprawić".


Ogrzej go Jak będziesz coś piekła to jak wyłączysz piekarnik wstaw do niego słoik z miodem Pod wpływem temperatury miód stanie się ponownie płynny. Co jakiś czas możesz przemieszać.


Dzięki za radę. Wstawiłam go do piekarnika Połowa się rozpuściła, a druga połowa jeszcze jest scukrzona, ale to nic. Jak dojdę do tej twardej części to ponownie rozpuszczę Tym razem w gorącej wodzie chyba, że będę coś piekła

Odp: Scukrzony miód

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

Zapomniałam o słoiku miodu. Stał sobie i stało i się scukrzył. Da się coś zrobić żeby go "naprawić".


Skuter dobrze radzi Możesz też zagotować w garnku wodę i wstawić do niej słoik. W ten sposób też miód stanie się płynny

Odp: Scukrzony miód

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
robaczek napisał(a):

Zapomniałam o słoiku miodu. Stał sobie i stało i się scukrzył. Da się coś zrobić żeby go "naprawić".


Ogrzej go Jak będziesz coś piekła to jak wyłączysz piekarnik wstaw do niego słoik z miodem Pod wpływem temperatury miód stanie się ponownie płynny. Co jakiś czas możesz przemieszać.

Scukrzony miód

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zapomniałam o słoiku miodu. Stał sobie i stało i się scukrzył. Da się coś zrobić żeby go "naprawić".

Odpowiedz na/ edytuj Scukrzony miód