Ser na sernik

Obserwuj wątek

Odp: Ser na sernik

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jasne, że nic się nie stanie. Na pewno Twój sernik wyszedł równie pyszny jakbyś zrobiła go te 3 dni wcześniej Myślałam, że to bardziej temat o rodzajach sera do sernika. Ostatnio robiłam z przepisu ze strony Chavroux sernik z dodatkiem sera koziego http://chavroux.pl/pomaranczowy-sernik-kozim-serkiem/ . Przepyszny! Jakby ktoś szukał inspiracji to od siebie polecam.

Odp: Odp: Odp: Ser na sernik

mocsłodkości
Też uważam że nic się z serem nie stanie. Spokojnie możesz go użyć. Najwyżej dodasz trochę więcej cukru

Odp: Odp: Ser na sernik

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Super Dzięki za cenną informację. Na szczęście jeden problem z głowy Polowanie na ser odpada

Odp: Ser na sernik

ciasteczka
skuter5 napisał(a):

Kupiłem ser biały na sernik. Nie popatrzyłam niestety na datę ważności. Niestety ser ważny jest do 20.12, a ja planuję robić sernik 23.12. Jak myślicie nada się ten ser do tego sernika czy lepiej kupić nowy z datą ważności w normie, a ten wykorzystać do czegoś teraz? 


Nic mu się nie stanie. Spokojnie możesz go wykorzystać do sernika. Ja raz zrobiłam sernik z sera po terminie ( chyba miesiąc ) i nie zauważyłam różnicy w smaku, ani konsystencji. Sernik był równie pyszny.

Ser na sernik

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kupiłem ser biały na sernik. Nie popatrzyłam niestety na datę ważności. Niestety ser ważny jest do 20.12, a ja planuję robić sernik 23.12. Jak myślicie nada się ten ser do tego sernika czy lepiej kupić nowy z datą ważności w normie, a ten wykorzystać do czegoś teraz? 

Odpowiedz na/ edytuj Ser na sernik