Serce pod miedzą ....czyli Walentynki

Obserwuj wątek

Odp: Serce pod miedzą ....czyli Walentynki

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
A ja przesyłam wszystkim walentynkowe !
obrazek

Odp: Serce pod miedzą ....czyli Walentynki

No to w takim razie ja przesyłam buziaki wszystkim Walentym z gotujmy.pl Kocham was wszystkich
obrazek

Odp: Serce pod miedzą ....czyli Walentynki

Halny
  • Halny

  • Posty: 37
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 18
Ja wolę czerwcową noc kupały
obrazek

Odp: Odp: Serce pod miedzą ....czyli Walentynki

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Chociaż moje serce należy do tej jedynej Walentyny to nie mogłem się jednak powstrzymać i po prostu muszę przesłać walentynkowe życzenia do wszystkich dziewcząt z Gotujmy - wiek i inne drobnostki nie grają roli, zasyłam wszystkim paniom gorące całuchy hihi

A na wieczór życzę kulinarnych i nie tylko upojnych chwil! Także przeciwnikom tego święta, przecież miłość powinno się okazywać codziennie, to czemu nie też 14 lutego?

Odp: Serce pod miedzą ....czyli Walentynki

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Ja nie mogę się doczekać wieczoru i kolacji w mojej ulubionej restauracji:-)

Serce pod miedzą ....czyli Walentynki

Babciagramolka
,,... Święty Walenty, święty Walenty, serce zgubiłam pod miedzą. Och, co to będzie, och co to będzie, gdy się sąsiedzi dowiedzą...."
Szał czerwonych serduszek od rana . Telefon się grzeje od SMS-ów . Już zupełnie sie pogubiłam czy ja obchodzę Walentynki czy nie ? Trzeba mieć swego Walentego czy można być singlem ?
Na randkę się nie wybieram - jednak na wszelki wypadek serniczek w kształcie serduszka z czerwoną galaretką kupiłam ( aż tak bardzo świętować Walentynek nie pragnę by zmienić swoje nastawienie do pieczenia i piec coś z tej okazji ) .
Wszystkim zaglądającym do mnie Walentynkom i Walentym przesyłam serduszkowe buziaczki i zapraszam na kawę .
A w trakcie posłuchajcie najseksowniejszego ( moim zdaniem ) głosu czyli Edith Piaf w piosence Hymne a l'amour

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/J5BtmFohQdk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
obrazek


zmieniono 3 razy (ostatnio 20 mar 2013 10:33 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Serce pod miedzą ....czyli Walentynki