sezon warzywny czas zacząć

Obserwuj wątek

Odp: sezon warzywny czas zacząć

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A ja juz mam koper, groszek, botwinke i salate Wiec sezon trwa !

Odp: Odp: sezon warzywny czas zacząć

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
kluska napisał(a):

moze zle napisalam ze sezon warzywny czas zaczac, bo salatka tez juz od jakiegos czasu piekna, glowiasta, ale niestety na pomidorki bede musiala jeszcze dlugo poczekac, na razie pojawily sie dopiero kwiaty, i papryka rowniez kwitnie


Bądź co bądź to warto czekać na własnoręcznie wychodowane warzywka

Odp: sezon warzywny czas zacząć

kluska
  • kluska

  • Posty: 16
  • Przepisy: 135
  • Artykuły: 0
moze zle napisalam ze sezon warzywny czas zaczac, bo salatka tez juz od jakiegos czasu piekna, glowiasta, ale niestety na pomidorki bede musiala jeszcze dlugo poczekac, na razie pojawily sie dopiero kwiaty, i papryka rowniez kwitnie

Odp: sezon warzywny czas zacząć

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
kluska napisał(a):

witam

u mnie sezon warzywny juz w pelni, na ogrodeczku mnostwo salaty sie w tym roku pojawilo, rzodkiewki troszke nie dopisaly, ale zawsze wybiore sposrod nich jakas ladna, koperku tez mnostwo na ogrodku, i mnostwo juz rowniez w zamrazarce w zimie jak znalazl do zupy

juz w tym roku byl pierwszy chlodnik z mlodych buraczkow,

sezon nowalijek przeczekalam, nie jadlam do momentu az pojawily sie pierwsze warzywa u mnie, takie samemu uprawiane sa najlepsze, pieknie pachna a poza tym wiem na jakiej ziemi rosly i czym byly sypane albo nie sypane.

do salatki dodam troszke warzywek, poleje oliwa z oliwek wymieszana z dodatkiem ziol - pyszne, tego smaku sie nie opisac, poza tym zachwycaja zapachem,
przy pielegnacji ogrodka jest niestety troszke pracy, ale efekty sa niesamowite, a poza tym praca na swiezym powietrzu tez jest super
pozdrawiam


Coś późnawo ci się ten sezon zaczął bo u mnie sałata jest juz od 2 tygodni a rzodkiewke to już drugi raz siałam.Pomidorki się powoli czerwienieją,papryczka pięknie kwitnie.

Odp: sezon warzywny czas zacząć

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A dobrze, ze mi przypomnialas, musze wrzucic przepis na botwinke, troche inna niz zazyczaj robie..

sezon warzywny czas zacząć

kluska
  • kluska

  • Posty: 16
  • Przepisy: 135
  • Artykuły: 0
witam

u mnie sezon warzywny juz w pelni, na ogrodeczku mnostwo salaty sie w tym roku pojawilo, rzodkiewki troszke nie dopisaly, ale zawsze wybiore sposrod nich jakas ladna, koperku tez mnostwo na ogrodku, i mnostwo juz rowniez w zamrazarce w zimie jak znalazl do zupy

juz w tym roku byl pierwszy chlodnik z mlodych buraczkow,

sezon nowalijek przeczekalam, nie jadlam do momentu az pojawily sie pierwsze warzywa u mnie, takie samemu uprawiane sa najlepsze, pieknie pachna a poza tym wiem na jakiej ziemi rosly i czym byly sypane albo nie sypane.

do salatki dodam troszke warzywek, poleje oliwa z oliwek wymieszana z dodatkiem ziol - pyszne, tego smaku sie nie opisac, poza tym zachwycaja zapachem,
przy pielegnacji ogrodka jest niestety troszke pracy, ale efekty sa niesamowite, a poza tym praca na swiezym powietrzu tez jest super
pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj sezon warzywny czas zacząć