Siemię lniane

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Siemię lniane

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zbysiowa napisał(a):

lukrowanepierniczki napisał(a):

Do czego używacie siemienia lnianego? Mam dwa opakowania, które w prezencie dostałam i nie wiem co z nimi począć.


Siemię lniane, jest bardzo zdrowe, ja używam mielonego, dodaję do koktajli , lub zalewam gorącym mlekiem i wypijam. Można nim zagęszczać sosy.


Po zalaniu mlekiem nie robi się z niego taki "glut"? Raz zalałem tacie wodą i się takie coś zrobiło, że od samego patrzenia żołądek się skręcał.

Odp: Siemię lniane

Barracuda_net_pl
Mimo, że osobiście mi nie smakuje, to staram się je wypijać, gdyż jest bardzo zdrowe.

Odp: Siemię lniane

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
lukrowanepierniczki napisał(a):

Do czego używacie siemienia lnianego? Mam dwa opakowania, które w prezencie dostałam i nie wiem co z nimi począć.


Siemię lniane, jest bardzo zdrowe, ja używam mielonego, dodaję do koktajli , lub zalewam gorącym mlekiem i wypijam. Można nim zagęszczać sosy.

Odp: Siemię lniane

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
lukrowanepierniczki napisał(a):

Do czego używacie siemienia lnianego? Mam dwa opakowania, które w prezencie dostałam i nie wiem co z nimi począć.


Ja dodaję do musli   Jak piekę bułki to też je dodaję  

Odp: Siemię lniane

ciasteczka
lukrowanepierniczki napisał(a):

Do czego używacie siemienia lnianego? Mam dwa opakowania, które w prezencie dostałam i nie wiem co z nimi począć.


Przy pieczeniu chleba, możesz dodawać je do ciasta

Siemię lniane

lukrowanepierniczki
Do czego używacie siemienia lnianego? Mam dwa opakowania, które w prezencie dostałam i nie wiem co z nimi począć.

Odpowiedz na/ edytuj Siemię lniane