Smarowidło na kanapki do słoików

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Smarowidło na kanapki do słoików

ciasteczka
Nigdy nie jadłam takiego smarowidła. Zastanawiam się czy warto go robić i jak długo wytrzyma. Szybko trzeba zjeść takie mięso w słoiku?

Odp: Odp: Odp: Odp: Smarowidło na kanapki do słoików

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Takie domowej roboty smarowidło na kanapki to jest coś. Z chęcią go wypróbuję, ale pod nadzorem żony, bo jak zawsze coś zepsuję Domowy chlebuś i domowe smarowidło. Jeszcze tylko swojskie masło i żyć nie umierać.

Odp: Odp: Odp: Smarowidło na kanapki do słoików

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ciekawy przepis. Muszę wypróbować, bo dawno nie miała okazji zjeść domowego mięsa ze słoika. Mój mąż uwielbia tą galaretkę, która tworzy się na górze. Mniam.

Odp: Odp: Smarowidło na kanapki do słoików

marianna53
1kg.świeżego boczku
3 średnie cebule
1 szk.wody
5 ząbków czosnku
sól ,pieprz ,łyżeczkę czubatą wegety,jarzynki co kto używa, i inne przyprawy ziołowe

wykonanie:
boczek pokroić w grubą kostkę ,przełożyć do garnka z grubszym dnem i dolać szklankę wody w sypać sól i gotować 3 - 4 godziny pod koniec gotowania przyprawić wedle upodobania.Po tym czasie tłuczkiem do ziemniaków utłucz na miazgę chwile zagotować i wkładać do słoików zakręcać.Czas przechowywania ( ja w lodówce) do 4-5miesięcy.

Odp: Smarowidło na kanapki do słoików

Przemek1993
Cześć! ja niestety smarowidło znam tylko ze sklepów- ale smakuje zarąbiście! Jak znajdziesz jakiś przepis, to podziel się nim na forum.

Odp: Smarowidło na kanapki do słoików

jankowski045
O kurcze teraz jestem w szoku! O jakie smarowidło Ci chodzi dokładniej?

Smarowidło na kanapki do słoików

kokta
  • kokta

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej, szukam przepisów na smaczne smarowidła do kanapek, które mógłbym w jakiś sposób zamknąć w słoikach, żeby mogły przeleżeć z miesiąc, dwa, ewentualnie trzy

Zna ktoś coś sprawdzonego?

Odpowiedz na/ edytuj Smarowidło na kanapki do słoików