Sokowirówka czy wyciskarka

Obserwuj wątek

Odp: Sokowirówka czy wyciskarka

dodaaa
  • dodaaa

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zdecydowanie preferuję wyciskarki do owoców a sok pijam własnie tylko z cytrusów. Zobacz sobie tą wyciskarkę elektryczną z Duka http://dukapolska.com/elektryczna-wyciskarka-do-cytrusow.html
To jest to

Odp: Sokowirówka czy wyciskarka

WinoToskanii_pl
Wyciskarka jest o wiele wygodniejsza podczas użytkowania,wiec moim zdaniem to właśnie na niej powinniśmy się skupić jeżeli chcemy mieć świeży sok z owoców.

Odp: Odp: Sokowirówka czy wyciskarka

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie wiedziałam, że, używając sokowirówki, owoce mogą stracić większość wartości odżywczych i witamin... jestem trochę zaskoczona. W takim razie chyba warto mieć oba urządzenia

Odp: Sokowirówka czy wyciskarka

olis929
  • olis929

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Lepiej wybrać wyciskarkę, ponieważ przy sokowirówce traci wytracają się witaminy. Fajna i tania jest z Russell Hobbsa, używałam jej przez długi czas i soki rzeczywiście wychodziły pyszne. A, że kręci się w obie strony to więcej soku wyciskała

Odp: Sokowirówka czy wyciskarka

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio sokowirówka przydała mi się do zrobienia placków ziemniaczanych, także na pewno sokowirówka

Odp: Sokowirówka czy wyciskarka

hrytacka
  • hrytacka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
jak dla mnie sokowirówka

Odp: Sokowirówka czy wyciskarka

rudapietrucha
sokowirówka zdecydowanie - tyle możliwości Ja dosyć często korzystam a wyciskarka taka ręczna leży....

Odp: Sokowirówka czy wyciskarka

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Ja bym kupiła sokowirówkę, bo ma szersze zastosowanie i może przydać się do czegoś innego niż tylko wyciskanie owoców.

Sokowirówka czy wyciskarka

Monikulka
  • Monikulka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 0
Witam Co będzie lepsze sokowirówka czy wyciskarka do owoców ? Nie wiem co wybrać ...

Odpowiedz na/ edytuj Sokowirówka czy wyciskarka