Sos pomidorowy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Sos pomidorowy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

To ja z innej beczki Możecie mi dać przepis na taki pyszny sos pomidorowy do słoików?


Ja sos pomidorowy robię z tego przepisu https://gotujmy.pl/aromatyczny-sos-pomidorowy-do-pizzy-i-nie-tylko,przepisy-pomidory-przepis,201839.html

Odp: Odp: Sos pomidorowy

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
robaczek napisał(a):

Ja raz przesadziłam z czosnkiem przy takim sosie Był tak czosnkowy, że do dzisiaj mam słoiczki i nie wiem do czego ich użyć


Ja bym dodawał po trochu do innych dań z pomidorami lub przecierem pomidorowym. Ewentualnie zrobił dodatkowo sos bez przypraw i dał ten przyprawiony z miłością

Odp: Sos pomidorowy

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja raz przesadziłam z czosnkiem przy takim sosie Był tak czosnkowy, że do dzisiaj mam słoiczki i nie wiem do czego ich użyć

Odp: Sos pomidorowy

ciasteczka
To ja z innej beczki Możecie mi dać przepis na taki pyszny sos pomidorowy do słoików?

Odp: Sos pomidorowy

mocsłodkości
Ja nie daję ziół do słoiczków z sosem. U mnie nie każdy lubi taki sos. Doprawiam go tylko solą, cukrem i świeżo zmielonym pieprzem.

Odp: Odp: Sos pomidorowy

biedroneczki
misia5 napisał(a):

skuter5 napisał(a):

Jak przygotowujecie sosy pomidorowe do słoików to jakich przypraw używacie? Dodajecie świeże zioła czy lepiej dodać suszone?


Ja dodawałam świeże. Jednak one ciemnieją i nie wyglądają już potem tak apetycznie. W tym roku zrobię sos pomidorowy bez świeżych ziół i dodam je bezpośrednio do dania, do którego użyję sosu  


Też tak uważam. Potem wszyscy wydłubują te czarne kawałki z sosu myśląc, że coś się przypaliło, a ja to wpakowałam do słoika

Odp: Sos pomidorowy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

Jak przygotowujecie sosy pomidorowe do słoików to jakich przypraw używacie? Dodajecie świeże zioła czy lepiej dodać suszone?


Ja dodawałam świeże. Jednak one ciemnieją i nie wyglądają już potem tak apetycznie. W tym roku zrobię sos pomidorowy bez świeżych ziół i dodam je bezpośrednio do dania, do którego użyję sosu  

Sos pomidorowy

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak przygotowujecie sosy pomidorowe do słoików to jakich przypraw używacie? Dodajecie świeże zioła czy lepiej dodać suszone?

Odpowiedz na/ edytuj Sos pomidorowy