Sos tatarski

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Sos tatarski

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj, a w zasadzie to wczoraj sos tatarski i wyszedł mi makabrycznie rzadki jak go zagęścić?


Mistrzem nie jestem, ale wydaje mi się, że jak dodasz do niego np. więcej pieczarek i ogórków stanie się bardziej gęsty


Myślę, że to wina majonezu, bo zawsze stosuję takie same proporcje. Mienił się tylko ten składnik. Nie było mojego ulubionego majonezu i musiałam wziąć inny. Stąd taki, a nie inny problem. Dzięki za rady. Dodałam i pieczarek i ogórków

Odp: Sos tatarski

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj, a w zasadzie to wczoraj sos tatarski i wyszedł mi makabrycznie rzadki jak go zagęścić?


Też stawiam na dodanie do sosu większej ilości dodatków. Może majonez był "luźniejszy". Ja używam gęstego majonezu. Można do nożem kroić

Odp: Sos tatarski

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj, a w zasadzie to wczoraj sos tatarski i wyszedł mi makabrycznie rzadki jak go zagęścić?


Mistrzem nie jestem, ale wydaje mi się, że jak dodasz do niego np. więcej pieczarek i ogórków stanie się bardziej gęsty

Sos tatarski

biedroneczki
Zrobiłam dzisiaj, a w zasadzie to wczoraj sos tatarski i wyszedł mi makabrycznie rzadki jak go zagęścić?

Odpowiedz na/ edytuj Sos tatarski