Stare seriale :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Stare seriale :)

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Pamiętam jeszcze serial "Żar tropików" i niezastąpionego "Macgyvera" Kiedyś były fajne seriale Pomijam fakt, że niektóre z nich oglądane potajemnie byle tylko mama nie widziała   A serial "Na południe jest na internecie  

Odp: Odp: Odp: Odp: Stare seriale :)

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

lukrowanepierniczki napisał(a):

Do jakich seriali sprzed lat z chęcią wracacie? Jakie były Wasze ulubione, a jakie chętnie wymazalibyście z pamięci?


Ja to z dzieciństwa pamiętam Dynastię, którą oglądałam schowana pod stołem, żeby mnie rodzice nie wypatrzyli


To coś tak jak ja Był też serial o takim strażniku policji konnej. Teraz nie mogę sobie tytuł przypomnieć :/ Strasznie go lubiłam, Jak się skończył to ryczałam jak głupia


A ten serial to nie czasem "Na południe"?


Tak to ten Dzięki za przypomnienie Poszukam go Może gdzieś się znajdzie

Odp: Odp: Odp: Stare seriale :)

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

lukrowanepierniczki napisał(a):

Do jakich seriali sprzed lat z chęcią wracacie? Jakie były Wasze ulubione, a jakie chętnie wymazalibyście z pamięci?


Ja to z dzieciństwa pamiętam Dynastię, którą oglądałam schowana pod stołem, żeby mnie rodzice nie wypatrzyli


To coś tak jak ja Był też serial o takim strażniku policji konnej. Teraz nie mogę sobie tytuł przypomnieć :/ Strasznie go lubiłam, Jak się skończył to ryczałam jak głupia


A ten serial to nie czasem "Na południe"?

Odp: Odp: Stare seriale :)

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

A Drużynę A kto pamięta? To był serial Ten film co powstał niedawno jakoś mi nie leży. Za to serial genialny


Jeszcze niedawno był w telewizji Oglądałam Też go uwielbiam Mogłabym go oglądać non stop Tak jak serial "Czterej pancerni i pies" czy kilka zagranicznych seriali, które oglądałam schowana za fotelem babci żeby mnie rodzice nie wypatrzyli Dynastię pamiętam jak przez mgłę. Za to "Moda na sukces" bokiem mi wychodziła, bo przez długie lata druga babcia pytała mnie czy ją oglądam A mi się ten serial tak nie podobał, że masakra  

Odp: Stare seriale :)

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A Drużynę A kto pamięta? To był serial Ten film co powstał niedawno jakoś mi nie leży. Za to serial genialny

Odp: Odp: Stare seriale :)

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

lukrowanepierniczki napisał(a):

Do jakich seriali sprzed lat z chęcią wracacie? Jakie były Wasze ulubione, a jakie chętnie wymazalibyście z pamięci?


Ja to z dzieciństwa pamiętam Dynastię, którą oglądałam schowana pod stołem, żeby mnie rodzice nie wypatrzyli


To coś tak jak ja Był też serial o takim strażniku policji konnej. Teraz nie mogę sobie tytuł przypomnieć :/ Strasznie go lubiłam, Jak się skończył to ryczałam jak głupia

Odp: Stare seriale :)

ciasteczka
lukrowanepierniczki napisał(a):

Do jakich seriali sprzed lat z chęcią wracacie? Jakie były Wasze ulubione, a jakie chętnie wymazalibyście z pamięci?


Ja to z dzieciństwa pamiętam Dynastię, którą oglądałam schowana pod stołem, żeby mnie rodzice nie wypatrzyli

Stare seriale :)

lukrowanepierniczki
Do jakich seriali sprzed lat z chęcią wracacie? Jakie były Wasze ulubione, a jakie chętnie wymazalibyście z pamięci?

Odpowiedz na/ edytuj Stare seriale :)