Stokrotki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Stokrotki

biedroneczki
Nie wyszły Obstawiam, że nasiona wykiełkowały, ale przez to, że długo padało wszystko zmarniało. Nie poddaję się i na wiosnę powtórzę sianie

Odp: Odp: Odp: Odp: Stokrotki

biedroneczki
Dzięki. Kochane jesteście Stokrotki już kupione Czekam na właściwy moment

Odp: Odp: Odp: Stokrotki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

misia5 napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Wiem, że dopiero co zaczął się luty, ale w mojej głowie już wiele planów co do wysiewania kwiatów Planuję zasiać stokrotki na trawniku Zawsze marzyłam o takiej pełnej stokrotek trawie Jak myślicie kiedy mogę zasiać te stokrotki? Wiem, że nie teraz Chodzi o to, czy czekać aż się trawa zazieleni (jak ja tęsknię za wiosną) czy jak już mrozów nie będzie śniegi pójdą precz i ziemia rozmarznie.


Ja bym z tym wysiewam zaczekała Jak kupisz nasiona to na opakowaniu będziesz miała podane kiedy się wysiewa. 


Ja się zastanawiam czy takich stokrotek nie wysiać na "trawniku" przy bloku One sobie będą rosły w tej trawie i będzie miło i kolorowo Trawa ni z gruszki ni pietruszki. Przycinana od niechcenia przez pewne służby :/


A wiesz, że o tym samym myślałam Będzie trochę koloru i tak jakoś weselej Poza tym przy koszeniu będą się rozsiewać Tulipanów zasadzić nie można, bo cebulki lub już kwitnące kwiaty wyparują ( czytaj. ktoś ukradnie), a stokrotek nikt nie ruszy  

Odp: Odp: Stokrotki

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Wiem, że dopiero co zaczął się luty, ale w mojej głowie już wiele planów co do wysiewania kwiatów Planuję zasiać stokrotki na trawniku Zawsze marzyłam o takiej pełnej stokrotek trawie Jak myślicie kiedy mogę zasiać te stokrotki? Wiem, że nie teraz Chodzi o to, czy czekać aż się trawa zazieleni (jak ja tęsknię za wiosną) czy jak już mrozów nie będzie śniegi pójdą precz i ziemia rozmarznie.


Ja bym z tym wysiewam zaczekała Jak kupisz nasiona to na opakowaniu będziesz miała podane kiedy się wysiewa. 


Ja się zastanawiam czy takich stokrotek nie wysiać na "trawniku" przy bloku One sobie będą rosły w tej trawie i będzie miło i kolorowo Trawa ni z gruszki ni pietruszki. Przycinana od niechcenia przez pewne służby :/

Odp: Stokrotki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Wiem, że dopiero co zaczął się luty, ale w mojej głowie już wiele planów co do wysiewania kwiatów Planuję zasiać stokrotki na trawniku Zawsze marzyłam o takiej pełnej stokrotek trawie Jak myślicie kiedy mogę zasiać te stokrotki? Wiem, że nie teraz Chodzi o to, czy czekać aż się trawa zazieleni (jak ja tęsknię za wiosną) czy jak już mrozów nie będzie śniegi pójdą precz i ziemia rozmarznie.


Ja bym z tym wysiewam zaczekała Jak kupisz nasiona to na opakowaniu będziesz miała podane kiedy się wysiewa. 

Stokrotki

biedroneczki
Wiem, że dopiero co zaczął się luty, ale w mojej głowie już wiele planów co do wysiewania kwiatów Planuję zasiać stokrotki na trawniku Zawsze marzyłam o takiej pełnej stokrotek trawie Jak myślicie kiedy mogę zasiać te stokrotki? Wiem, że nie teraz Chodzi o to, czy czekać aż się trawa zazieleni (jak ja tęsknię za wiosną) czy jak już mrozów nie będzie śniegi pójdą precz i ziemia rozmarznie.

Odpowiedz na/ edytuj Stokrotki