strucla makowa

Obserwuj wątek

Odp: strucla makowa

DoDomku
  • DoDomku

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przepis na strucle jest prosty,wiec potrzeba tylko trochę czasu oraz uwagi aby je przyrządzić. A czy zamiast papieru do pieczenia używaliście kiedyś folii aluminiowej?

Odp: Odp: strucla makowa

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
gosia19761 napisał(a):

a co z nadzieniem może być gotowa masa makowa czy lepiej zrobić samemu?

Na pewno gotowa masa nie dorówna kupnej.Radzę zrobić swoją A co do papieru, to można też upiec w wąskiej blaszce, takiej dłuższej keksówce, bez papieru.

zmieniono 2 razy (ostatnio 07 lis 2010 09:54 przez Henia)

Odp: Odp: strucla makowa

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
gosia19761 napisał(a):

a co z nadzieniem może być gotowa masa makowa czy lepiej zrobić samemu?

to juz zalezy od preferencji smakowych ja wole swoją....taka jak daję do makowca
https://gotujmy.pl/kolacz-z-makiem,przepisy,74281.html
do strucli nie potrzeba tak duzo więc można podzielić produkty....

Odp: strucla makowa

gosia19761
a co z nadzieniem może być gotowa masa makowa czy lepiej zrobić samemu?

Odp: Odp: strucla makowa

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
ciasto pięknie się upiecze...chodzi o to aby się za bardzo nie rozjechało i pękała....nalezy tylko w papierze zrobic fałdkę ok 1,5 cm(musi byc u góry tego ciasta)....to jest zapas na rośnięcie strucli, przed zawinięciem w papier górę strucli można posmarowac słodzonym mlekiem

Odp: strucla makowa

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
w papierze do pieczenia upiecze sie jak trzeba .. tez kiedys piekłam coś z ciast siostry Anastazji i tam trzeba bylo 3 takie cienkie roladki upiec w papierze .. udaly sie wyśmienicie.

strucla makowa

gosia19761
Witam mam takie pytanie chciała bym upiec strucle makowa znalazłam nawet przepis w książce siostry Anastazji tylko jednej rzeczy nie rozumiem trzeba zawinąć strucle w papier do pieczenia to jak ona ma eis upiec?proszę mi to wyjaśnić pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj strucla makowa