Strzelające batoniki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Strzelające batoniki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
robaczek napisał(a):

Ja taki batonik raz tacie dałam. Mówię Wam jaki był zdziwiony Nie wiedział co się dzieje


Wierzę Te batoniki potrafią zaskakiwać  

Odp: Odp: Strzelające batoniki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja taki batonik raz tacie dałam. Mówię Wam jaki był zdziwiony Nie wiedział co się dzieje

Odp: Strzelające batoniki

biedroneczki
A ja nawet nie wiedziałam, że takie batoniki są. Trzeba będzie nadrobić zaległości

Odp: Strzelające batoniki

ciasteczka
Dzięki kochana za tą nazwę. Wiedziałam, że to coś z eksplozją było

Odp: Odp: Odp: Odp: Strzelające batoniki

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Córka dostała od koleżanki na urodziny batoniki ze strzelającym dodatkiem. Gdzie takie batoniki można kupić? Przypomniała sobie o nich kilka dni temu i nawet nie pamięta jaki to był batonik


Coś mi ten opis mówi Te batoniki nazywały się podobnie do eksplozji Tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy


To jesteśmy dwie Muszę poszukać może gdzieś się pojawią. Ewentualnie trzeba będzie jakiś hipermarket odwiedzić


Te batoniki (o ile mówimy o tych samych) nazywają się x-plode Dawno ich nie widziałam Ostatni raz jak kilka lat temu mąż z pracy paczki przyniósł dla dzieci na Mikołaja


Jesteś kochana. To właśnie te Poszukam ich. Może gdzieś się znajdą

Odp: Odp: Odp: Strzelające batoniki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Córka dostała od koleżanki na urodziny batoniki ze strzelającym dodatkiem. Gdzie takie batoniki można kupić? Przypomniała sobie o nich kilka dni temu i nawet nie pamięta jaki to był batonik


Coś mi ten opis mówi Te batoniki nazywały się podobnie do eksplozji Tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy


To jesteśmy dwie Muszę poszukać może gdzieś się pojawią. Ewentualnie trzeba będzie jakiś hipermarket odwiedzić


Te batoniki (o ile mówimy o tych samych) nazywają się x-plode Dawno ich nie widziałam Ostatni raz jak kilka lat temu mąż z pracy paczki przyniósł dla dzieci na Mikołaja

Odp: Odp: Strzelające batoniki

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Córka dostała od koleżanki na urodziny batoniki ze strzelającym dodatkiem. Gdzie takie batoniki można kupić? Przypomniała sobie o nich kilka dni temu i nawet nie pamięta jaki to był batonik


Coś mi ten opis mówi Te batoniki nazywały się podobnie do eksplozji Tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy


To jesteśmy dwie Muszę poszukać może gdzieś się pojawią. Ewentualnie trzeba będzie jakiś hipermarket odwiedzić

Odp: Strzelające batoniki

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Córka dostała od koleżanki na urodziny batoniki ze strzelającym dodatkiem. Gdzie takie batoniki można kupić? Przypomniała sobie o nich kilka dni temu i nawet nie pamięta jaki to był batonik


Coś mi ten opis mówi Te batoniki nazywały się podobnie do eksplozji Tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy

Strzelające batoniki

mocsłodkości
Córka dostała od koleżanki na urodziny batoniki ze strzelającym dodatkiem. Gdzie takie batoniki można kupić? Przypomniała sobie o nich kilka dni temu i nawet nie pamięta jaki to był batonik

Odpowiedz na/ edytuj Strzelające batoniki