Surowa kiełbasa

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Surowa kiełbasa

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

robaczek napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Mąż kupił cienką kiełbasą. Miała być do koreczków ale okazało się, że ona jest surowa w zasadzie dojrzewająca. Co można z takiej kiełbasy przygotować?


Możesz ją dać np. na pizzę, do zapiekanki. Użyć jako farszu do pierogów lub pasztecików


Zrobiłam bigos Wyszedł pyszny Zniknął w oka mgnieniu Następnym razem jak mąż wytnie mi taki numer to wypróbuję Twoje pomysły


Taki bigos to też super pomysł

Odp: Odp: Surowa kiełbasa

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Mąż kupił cienką kiełbasą. Miała być do koreczków ale okazało się, że ona jest surowa w zasadzie dojrzewająca. Co można z takiej kiełbasy przygotować?


Możesz ją dać np. na pizzę, do zapiekanki. Użyć jako farszu do pierogów lub pasztecików


Zrobiłam bigos Wyszedł pyszny Zniknął w oka mgnieniu Następnym razem jak mąż wytnie mi taki numer to wypróbuję Twoje pomysły

Odp: Surowa kiełbasa

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Mąż kupił cienką kiełbasą. Miała być do koreczków ale okazało się, że ona jest surowa w zasadzie dojrzewająca. Co można z takiej kiełbasy przygotować?


Możesz ją dać np. na pizzę, do zapiekanki. Użyć jako farszu do pierogów lub pasztecików

Surowa kiełbasa

mocsłodkości
Mąż kupił cienką kiełbasą. Miała być do koreczków ale okazało się, że ona jest surowa w zasadzie dojrzewająca. Co można z takiej kiełbasy przygotować?

Odpowiedz na/ edytuj Surowa kiełbasa