Światełka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Światełka

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pudełka po światełkach nie mam, poszło do kosza. Nawijam światełka na tekturę i zawsze mam poplątane. Może temu, że tekturka nie jest mega twarda tylko taka co się zwija w półksiężyc. Chyba to jest przyczyna moich kłopotów. Poszukam innej tektury i spróbuję jeszcze raz

Odp: Światełka

mocsłodkości
skuter5 napisał(a):

Na co nawijacie zdjęte z choinki światełka choinkowe? Ja choć co roku staram się jak mogę żeby nawinąć je na karton tak żebym na następne święta wszystko było tip top to jak przychodzi ponownie ubrać choinkę to te światełka są tak splątane, że godzinę spędzam na rozplątaniu tego ustrojstwa :/ Oszaleć można.


My mamy na twardej tekturze ( tak twarda, że chyba ją walcem utwardzali) zrobione nacięcia piłką ( nóż nie dał rady) i na nie nawijamy światełka. Nacięcia mają kształt trójkątów co dodatkowo ułatwia i nawijanie i odwijanie

Odp: Światełka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja nie nawijam na nic Wkładam je do pudełka, z którego je wyjęłam. Co ciekawe jak je wyjmowała pierwszy raz to mieściły się tam bez problemu. Jednak jak przyszło co do czego i trzeba było te światełka ponownie umieścić w tym pudełku to to pudełko jakieś małe było Musiałam się nieźle nagimnastykować, żeby mi te światełka tam weszły Zawsze wychodzą bez problemu  

Światełka

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na co nawijacie zdjęte z choinki światełka choinkowe? Ja choć co roku staram się jak mogę żeby nawinąć je na karton tak żebym na następne święta wszystko było tip top to jak przychodzi ponownie ubrać choinkę to te światełka są tak splątane, że godzinę spędzam na rozplątaniu tego ustrojstwa :/ Oszaleć można.

Odpowiedz na/ edytuj Światełka