Święto Dynii 2011 - a co Wy zrobilibyscie z dynii?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Święto Dynii 2011 - a co Wy zrobilibyscie z dynii?

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

Doro napisał(a):

Sylwia, pamietam jak wspominalas ze byliscie w Schweiz, szkoda ze nie zostaliscie , a wyjechaliscie do UK.....syn mieszka 2 lata tam i nie chce wrocic do Niemiec....ale jak widzialam na FB, to jednak Polska zostala dla Was krajem na zawsze.....Zycze Wam z calego serca wszystkiego najlepszego...


Dziękuję Chciałabym jeszcze odwiedzić to państwo i będę Ci naprawdę wdzięczna, za każde umieszczone tutaj zdjęcie z Szwajcarii

Sylwia, wiecej zdjec mam na FB, oczywiscie nie wszystkie, ale zrobie album tylko dla Ciebie

Odp: Odp: Odp: Święto Dynii 2011 - a co Wy zrobilibyscie z dynii?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Doro napisał(a):

Sylwia, pamietam jak wspominalas ze byliscie w Schweiz, szkoda ze nie zostaliscie , a wyjechaliscie do UK.....syn mieszka 2 lata tam i nie chce wrocic do Niemiec....ale jak widzialam na FB, to jednak Polska zostala dla Was krajem na zawsze.....Zycze Wam z calego serca wszystkiego najlepszego...


Dziękuję Chciałabym jeszcze odwiedzić to państwo i będę Ci naprawdę wdzięczna, za każde umieszczone tutaj zdjęcie z Szwajcarii

Odp: Odp: Święto Dynii 2011 - a co Wy zrobilibyscie z dynii?

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Sylwia, pamietam jak wspominalas ze byliscie w Schweiz, szkoda ze nie zostaliscie , a wyjechaliscie do UK.....syn mieszka 2 lata tam i nie chce wrocic do Niemiec....ale jak widzialam na FB, to jednak Polska zostala dla Was krajem na zawsze.....Zycze Wam z calego serca wszystkiego najlepszego...

Odp: Święto Dynii 2011 - a co Wy zrobilibyscie z dynii?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ależ piękne zdjęcia! Doro - zazdroszczę Ci tego wypadu do Szwajcarii. Byłam tam kilka dobrych lat temu, będąc wtedy w czwartym miesiącu ciąży. Kiedyś, mąż dostał tam nawet propozycję pracy na stałe, ciekawa jestem jak by wyglądało tam nasze życie Bardzo mi się podoba ten kraj.

Odp: Święto Dynii 2011 - a co Wy zrobilibyscie z dynii?

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Ciag dalszy....
obrazek obrazek obrazek

Odp: Święto Dynii 2011 - a co Wy zrobilibyscie z dynii?

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
To i ja sie pochwale....zdjecia robione miesiac temu w Szwajcarii:-)
obrazek obrazek obrazek

Święto Dynii 2011 - a co Wy zrobilibyscie z dynii?

haniakson
  • haniakson

  • Posty: 30
  • Przepisy: 451
  • Artykuły: 4
Kiedy w ostatni gorący dzień tegorocznej jesieni, znalazłam chwilę czasu, żeby zajrzeć do Ogrodu Botanicznego, zobaczyłam zupełnie coś innego, niż się spodziewałam! FESTIWAL DYNII rozświetlał zielone przestrzenie i po prostu mnie zachwycił. Robiłam zdjęcia jedno po drugim i cieszyłam się odcieniami żółci, pomarańczy a nawet czerwieni! Ciekawa jestem co jeszcze ozdobnego można zrobić z dynii? Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam Was serdecznie!
obrazek obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Święto Dynii 2011 - a co Wy zrobilibyscie z dynii?