Szalik i rękawiczki

Obserwuj wątek

Odp: Szalik i rękawiczki

Tereniaa
  • Tereniaa

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Teraz to tragedia... Dzieciakom bardziej zależy na tym jak wyglądają, niż na tym czy komfortowo się czują w taką pogodę. Nie raz widziałam dzieciaki z gimnazjum lub nawet młodsze które potrafiły nawet w samej bluzie po dworze latać i widać było, że za ciepło to im nie było.. no ale lans to lans...

Odp: Szalik i rękawiczki

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Wasze pociechy też uważają, że szalik i rękawiczki to zbędny dodatek do ubioru? Mi już ręce opadają. Nie wiem jak przekonać nastolatka, że szal to nie obciach tylko gwarancja, że nie zmarznie. Czy my też jako nastolatkowie tacy byliśmy? A potem mamo zobacz mam całe czerwone i popękane ręce. Nie wiesz czasem od czego?


To chyba wszystkie dzieciaki tak mają Mądrzeją dopiero później Ten etap dopiero przed nami Trochę to jeszcze potrwa, ale przyjdą po rozum do głowy.

Szalik i rękawiczki

mocsłodkości
Wasze pociechy też uważają, że szalik i rękawiczki to zbędny dodatek do ubioru? Mi już ręce opadają. Nie wiem jak przekonać nastolatka, że szal to nie obciach tylko gwarancja, że nie zmarznie. Czy my też jako nastolatkowie tacy byliśmy? A potem mamo zobacz mam całe czerwone i popękane ręce. Nie wiesz czasem od czego?

Odpowiedz na/ edytuj Szalik i rękawiczki