Szkolne konkursy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Szkolne konkursy

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak można nakazać dzieciom start w konkursach. Nie rozumie tego. Przecież to śmieszne. Nie wszystkie dzieci lubią rysować, malować lub tworzyć z innych materiałów.

Odp: Szkolne konkursy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Powiedzcie mi proszę czy konkursy organizowane w szkołach ( i te szkolne i te pozaszkolne) zawsze są obowiązkowe? Moje dziecko chodzi do klasy trzeciej i od początku roku co chwilę pani podaje w zeszycie do korespondencji, że jest taki a taki konkurs i że dzieci muszą brać w nim udział. Nie mogą ale muszą. Najczęściej są to konkursy plastyczne. Nie każde dziecko lubi rysować, malować czy też tworzyć z innych materiałów. U Was też są takie obowiązkowe konkursy?


U nas takie konkursy były jak moja pociecha chodziła do trzeciej klasy. Od kiedy jest w klasie czwartek cisza jak makiem zasiał. Konkursy są ale idą na nie dzieci, które się do nich zgłaszają. Nie ma przymusu. 

Szkolne konkursy

mocsłodkości
Powiedzcie mi proszę czy konkursy organizowane w szkołach ( i te szkolne i te pozaszkolne) zawsze są obowiązkowe? Moje dziecko chodzi do klasy trzeciej i od początku roku co chwilę pani podaje w zeszycie do korespondencji, że jest taki a taki konkurs i że dzieci muszą brać w nim udział. Nie mogą ale muszą. Najczęściej są to konkursy plastyczne. Nie każde dziecko lubi rysować, malować czy też tworzyć z innych materiałów. U Was też są takie obowiązkowe konkursy?

Odpowiedz na/ edytuj Szkolne konkursy