szukam znawców dobrych restauracji

Obserwuj wątek

Odp: szukam znawców dobrych restauracji

lasije4813@yks247.co
Warszawa - Bubbles !

Odp: szukam znawców dobrych restauracji

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeżeli chodzi o mnie to cenię sobie domowe polskie jedzenie i dlatego wybieram zawsze restaurację Bombonierka. Generalnie właśnie w aspekcie takich dań w Krakowie lepszego miejsca nie znajdziesz. Mają bardzo ciekawe menu takie jak np. deska z serami i własnego wyrobu pasztetami z sosem cumberland, gęś w sosie pomarańczowym czy polskie smaki. Apropo tego ostatniego- polecam najbardziej. Jest to bardzo duży półmisek mięs z różnego rodzaju ziemniakami i surówkami. Często widzę jak zagraniczni turyści to wybierają. Pewnie chcą zapoznać się właśnie z naszymi polskimi smakami

Odp: Odp: szukam znawców dobrych restauracji

Markomarko
Zrazy z szynki cielęcej ! Polecam przepis ;d

Odp: szukam znawców dobrych restauracji

AmandaFl
  • AmandaFl

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja za dobrą restaurację uważam Baryłkę nad Motławą w Gdańsku. Dla tych którzy chcą się wybrać załączam link, gdzie zobaczycie co można tam zjeść i dowiecie się nieco więcej o lokalu.
http://pomorska.tv/programy/kulinarne/daj-sie-rozsmakowac/odcinki/restauracja-barylka-9

Odp: szukam znawców dobrych restauracji

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najlepszą jak dla mnie restauracją jest Mekong w Krakowie. Jest to restauracja orientalna. Nigdzie nie jadłam tak dobrze przyrządzonych owoców morza , lub ryb. Polecam węgorza z rożna.

szukam znawców dobrych restauracji

coolhunterka
Witam, poszukuję smakoszy i znawców dobrych i niespotykanych restauracji do współpracy, jako coolhunterzy, na portalu coolhunting&trendsetting. Szczegóły na facebook/lowcytrendow

Mam nadzieję, że wśród was znajdą się takie osoby

pozdrawiam!
obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj szukam znawców dobrych restauracji