teściowa?

Obserwuj wątek

Odp: teściowa?

kazia
  • kazia

  • Posty: 92
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
oj tak tak , zgadzam sie w 100 procentach z halina

Odp: teściowa?

halina
  • halina

  • Posty: 153
  • Przepisy: 717
  • Artykuły: 0
Ja uwazam z doswiadzenia zyciowego , ze jezeli sa zle relacje miedzy tesiowa a synowa to wina lezy po obu stronach . W dzisiejszych czasach trzeba umiec zyc wsrod ludzi a to zalezy tez duzo od wychowania jakie wynosimy z domu rodzinnego .Nie narzekac za duzo tylko znalez nić jakas dobrego porozumienia i cieszyc sie zyciem , bo zycie tak krociotko trwa

Odp: teściowa?

a myślałam że jest nas mało ,ale widzę że się pomyliłam
Jednak jeśli teściowa to tylko na odleglość

Odp: teściowa?

katarzyna czerwińska
to ja nie miałam szczęscia poznac teściową ale tesc daje mi popalic ze juz mam go dosyc

Odp: teściowa?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Trzeba miec szczescie by trafic na dobra tesciowa. Ja je mialam do czasu, kiedy siostrzyczki mojego meza zaczely kipiec z zazdrosci o wszystko - studia, szczescie, pieniadze, relacje z tesciami, o to, ze mieszkalismy z tesciami, ktorzy nam pomagali... usunelam sie w bok, zdystansowalm i mam dobrze. Lubie moja tesciowa i szanuje. Jak juz wspominalam, jest najlepsza babcia na swiecie i jak do mnie przyjezdza, to mamy swietny kontakt. Staramy sie, aby nas odwiedzila w te wakacje, ale ma swoj sklep na glowie i rodzinke, ktora nie chce jej puscic... wiec ciezko bedzie... Ale znam tez rozne przypadki relacji ludzi na tym obszarze i wiem, ze najczesciej nie jest najlepiej. Glownie, dlatego, ze kazdy ma do siebie jakies ale, i ludzie nie potrafia sie porozumiec.. No ale tak to jest, gdy oczekuje sie zbyt wiele

Odp: teściowa?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
To przykre,ze ludzie ktorzy powinni byc nasza rodzina,naszym wsparciem,na ktorych rade i pomoc powinnismy liczyc czasem okazuja sie najgorszym koszmarem.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: teściowa?

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Tak naprawde bardzo sie cieszylam ze bede miec tesciowa ,poniewaz moja mama zmarla zawsze myslalam ,ze tesciowa choc w malutkim stopniu ja zastapi i baaaaaardzo sie pomylilam , a szkoda ...

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: teściowa?

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

mania napisał(a):

Niestety moi przyszli tesciowie (oboje ) sa osobami wyjatkowo niemilymi , delikatnie mowic ...

W tej sytuacj radze jedno,zamieszkac jak najdalej od nich.


Mieszkam w innym kraju a mimo to zawsze cos jest nie tak Przez okolo 6 msc mialam okazje ``goscic``przyszlego tescia u siebie i przez kilka dni tesciowa i powiem tak : NIGDY WIECEJ TEGO BLEDU NIE POPELNIE Dla mnie i mojego narzeczonego to byl poprostu koszmar .Nawet moj narzeczony nie wiedzial kim sa jego rodzice tak naprawde... Na szczescie juz ich nie ma i mamy spokoj

Odp: Odp: Odp: Odp: teściowa?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
mania napisał(a):

Niestety moi przyszli tesciowie (oboje ) sa osobami wyjatkowo niemilymi , delikatnie mowic ...

W tej sytuacj radze jedno,zamieszkac jak najdalej od nich.

Odp: Odp: Odp: teściowa?

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Niestety moi przyszli tesciowie (oboje ) sa osobami wyjatkowo niemilymi , delikatnie mowic ...

Odpowiedz na/ edytuj teściowa?