testerzy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: testerzy

BĄBELEK85
  • BĄBELEK85

  • Posty: 12
  • Przepisy: 186
  • Artykuły: 74
chyba razem z przesyłką dostaje się jakoś ankietę

Odp: testerzy

Bolly
  • Bolly

  • Posty: 1
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Na czym polega tak dokładnie całe to testowanie? Gdzie pisać recenzje z działania przedmiotów..?

Odp: Odp: Odp: Odp: testerzy

Czesiu
  • Czesiu

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Beata1835 napisał(a):

a na czym polega takie testowanie np dostane jakiś dzbanek i mam go przez jakiś czas w domu i potem poczta przychodzi po niego żeby odesłał czy jak to działa


No co Wy, jak juz przetestujecie to wasze! Co wafle ryżowe zjesz i odkupisz żeby odesłać?

Odp: Odp: Odp: testerzy

Beata1835
  • Beata1835

  • Posty: 9
  • Przepisy: 90
  • Artykuły: 1
a na czym polega takie testowanie np dostane jakiś dzbanek i mam go przez jakiś czas w domu i potem poczta przychodzi po niego żeby odesłał czy jak to działa

Odp: Odp: testerzy

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Babciagramolka napisał(a):

kama726 napisał(a):

Witam wszystkich forumowiczów Jestem tu nowa i prócz tego, że chciałam się przywitać, to mam pytanie odnośnie zgłoszenia się do bazy testerów: Czy produkty, które wysyłane są do testowania są płatne? Czy płatna jest przesyłka? Proszę bardzo o odpowiedź


Nie - dwarazy nie . To znaczy produkty są za darmo i przesyłka jest za darmo. Jak jakaś firma daje cos do testowania to jest to rozprowadzane wśród osób które się zgłoszą . Czasem o tym kto to będzie decyduje konkurs . A potem zdaje się na forum relacje z tego co sie ma . Tak np. było z dzbankami do filtrowania wody Dafi , pieczywem ryżowym .
Nie jest tak że jak sie zapiszesz teraz do bazy testerów to zaraz cos dodtaniesz - tu nie ma okreslonego czasu - jak cos będzie to będzie - jak nie ma to nie ma .


Ale 30 wirtuali jest pewne
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: testerzy

SoulWriter
Witaj kama

Odp: testerzy

Babciagramolka
kama726 napisał(a):

Witam wszystkich forumowiczów Jestem tu nowa i prócz tego, że chciałam się przywitać, to mam pytanie odnośnie zgłoszenia się do bazy testerów: Czy produkty, które wysyłane są do testowania są płatne? Czy płatna jest przesyłka? Proszę bardzo o odpowiedź


Nie - dwarazy nie . To znaczy produkty są za darmo i przesyłka jest za darmo. Jak jakaś firma daje cos do testowania to jest to rozprowadzane wśród osób które się zgłoszą . Czasem o tym kto to będzie decyduje konkurs . A potem zdaje się na forum relacje z tego co sie ma . Tak np. było z dzbankami do filtrowania wody Dafi , pieczywem ryżowym .
Nie jest tak że jak sie zapiszesz teraz do bazy testerów to zaraz cos dodtaniesz - tu nie ma okreslonego czasu - jak cos będzie to będzie - jak nie ma to nie ma .

Odp: testerzy

Klaudynka
  • Klaudynka

  • Posty: 14
  • Przepisy: 125
  • Artykuły: 1
Też jestem ciekawa jak to działa, bo mam chęć się zapisać, ale poczekam aż ktoś życzliwy wyjaśni

testerzy

kama726
  • kama726

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam wszystkich forumowiczów Jestem tu nowa i prócz tego, że chciałam się przywitać, to mam pytanie odnośnie zgłoszenia się do bazy testerów: Czy produkty, które wysyłane są do testowania są płatne? Czy płatna jest przesyłka? Proszę bardzo o odpowiedź

Odpowiedz na/ edytuj testerzy