The Mexican - Warszawa, Podwale

Obserwuj wątek

Odp: Odp: The Mexican - Warszawa, Podwale

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
No nie wiem, mi się tam podoba, obsługa bardzo sympatyczna chociaż ze względu na tłoki - czasem może niezbyt mobilna. Margarity może nie zetną z nóg ale wyglądają świetnie, szama też niczego sobie a poza tym ciekawe promocje na prawie każdy dzień tygodnia. .

Odp: The Mexican - Warszawa, Podwale

golgot
  • golgot

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
http://eopinie.pl/n=The_Mexican

Odp: The Mexican - Warszawa, Podwale

Gohusia
  • Gohusia

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja ostatnio jak szukam dobrej kuchni, albo mam ochotę na jakiś konkretny smak to szukam na www.kulinarnik.pl a potem oceniam.. ostatnio jedna mi podpadła ale generalnie opinie się zgadzają.

The Mexican - Warszawa, Podwale

margarita
  • margarita

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeżeli macie ochotę na wypicie ulepka złożonego z koncentratu soku truskawkowego i kruszonego lodu, w the Mexican na Podwalu jest on serwowany jako Margarita strawberry. Nie liczcie tu, że drink ten będzie miał coś wspólnego z alkoholem. Z czystej ciekawości spytałam barmana o skład, żeby usłyszeć, że "receptura jest tajna". Jego koledzy zasugerowali, że jeżeli mi się nie podoba(podobnie jak mojemu przedmówcy) to "mogę się udać do McDonalda" Padło również kilka innych docinków ze strony kelnerów. Zszokowana arogancją obsługi, poprosiłam o rozmowę z kierownikiem, który jedynie skomentował, że "nastepnym razem dopilnuje czy koktajl jest przyrządzany zgodnie z procedurą", a złośliwe komentarze ze strony obsługi padały również w trakcie rozmowy z nim. Scena żywcem jak z filmu "Miś", aż ciężko o komentarz...

Odpowiedz na/ edytuj The Mexican - Warszawa, Podwale