The Taste - sezon 2

Obserwuj wątek

Odp: The Taste - sezon 2

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Programy tego typu, ten i np. Survivor, początkowo się ciężko ogląda bo jest za dużo ludzi, mniej więcej w połowie są one najciekawsze a pod koniec nieco nudnawe bo jest za mało ludzi. Z The Taste jest jeszcze jeden problem - program jest za długi, tu leci 2 godziny licząc z reklamami (wciskają dużo reklam) no i też od czasu do czasu nie tylko gwiazdom, z wyjątkiem chyba Nigelli - muszę na to zwrócić uwagę, ale i zawodnikom wyrwie się jakieś nieodpowiednie słowo - producentom chyba się wydaje, że ludziom się to podoba - jak jest tego za dużo to taki program ja nazywam nieoglądalny.

Tony nic o swoich planach nie mówi a jak już coś wspomina to zwykle wschodnio-azjytyckie smaki.

Odp: The Taste - sezon 2

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Po prostu Jon nikt nie ogląda tutaj w Polsce tego programu, w ogóle nie jest popularny. Można go ściągnąć średnio legalnymi środkami, ale widocznie mało osób to robi

Co tam u Tony'ego Bourdaina? Szykuje jakieś nowe wyprawy? Kiedy wpadnie do Polski nie wspominał?

Odp: The Taste - sezon 2

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
It seems like I'm talking to myself now, there is no need writing so everyone can understand. Nigella is left all alone so she was hanging mostly with Tony in first part but Ludo was going nuts, yelling a lot. In second part which is individual all four gold stars went to all three Ludo's cooks. Shows like that are more interesting after few of the competitors are out - which is now, they all are good cooks but somebody has to go - one from team competition and one from individual and there is no other way around it.

Odp: The Taste - sezon 2

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
No i stało się, ale najpierw Ludo powiedział, do kamery tylko, że różnica pomiędzy kuchnią Nigelli a cyrkiem jest taka, że w cyrku zwierzęta są w klatkach - bo ostatnia zawodniczka Nigelli cały czas się z nią sprzeczała i jej sprzeciwiała. Po degustacji i tuż przed oznajmieniem, które danie jest najlepsze, ta ostatnia zawodniczka Nigelli wyszła z kuchni bez słowa. Wegetariański chef z Londynu wybrał najlepsze danie i podopieczna Nigelli zajęła drugie miejsce - zaocznie bo ciągle jeszcze nie wróciła. Marcus niemalże wyeliminował jednego ze swoich gdy okazało się, że ta ostatnia zawodniczka z drużyny Nigelli po prostu quit - zrezygnowała. Nigella została bez zawodnika a Anthony stracił dopiero pierwszą ze swojej grupy.

Odp: The Taste - sezon 2

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Wiem, że to zmanipulowany film, ale jednak w jakiś pokrętny sposób zabawny

Odp: The Taste - sezon 2

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Robert, my friend, wpadłeś w pułapkę

Ten filmik to fotomontaż, można powiedzieć parodia w nie najlepszym wykonaniu. Zwróć uwagę na szczegóły - np. w 20 sekundzie otwiera lodówkę i wyciąga mały plastikowy woreczek, odwraca się i stawia na stole zieloną roślinę w doniczce -- gdy podchodzi do lodówki jest ubrana na czarno, gdy odwraca się z zieloną rośliną ma czerwoną bluzkę.

Internet to takie dzikie zwierzę - don't believe everything you read and see

Kto jak kto ale Nigella, czy ma problem z narkotykami czy nie, nigdy by czegoś takiego nie nagrała

Odp: The Taste - sezon 2

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
To już druga seria wystartowała? Oglądałem kawałek pierwszej, ale mnie nie porwało. Mówisz Jon, że warto się wgłębić? Oglądałem głównie dla Tony'ego Bourdaina, ale jak siedzi na czterech literach nie jest aż tak ciekawy jak wtedy gdy podróżuje

Co do Nigelli to ostatnio przeżywa ciężki czas - chodzi mi o zamieszenia wokół jej rzekomego brania narkotyków. Widzieliście ten filmik (link poniżej)? Ale trzymam za nią kciuki, życie jej nie rozpieszczało (mama, siostra, pierwszy mąż umarli na raka). Ale daje radę i jest fascynującą postacią!

Swoją drogą - recenzję najnowszej książki Nigelli znajdziecie w naszym cyklu o książkach, o tu: https://gotujmy.pl/wgryzamy-sie-w-nigella-ucztuje-nigella-lawson,artykuly-wgryzamy-sie-w-ksiazki-kucharskie-artykul,16136.html

The Taste - sezon 2

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Drugi sezon rozpoczął się 2 stycznia, ostatni odcinek będzie 20 lutego. Muszę przyznać, że żal mi Nigelli - straciła już dwójkę ze swojej czteroosobowej drużyny i wczoraj (tzn. przed chwilą tutaj) jej trzecia zawodniczka została wyeliminowana w pierwszej części programu i dużo nie brakowało a jej ostatnia zawodniczka niemal została wyeliminowana w drugiej części.

W tym sezonie mamy nowego mentora - z pierwszego sezonu jest Nigella, Anthony Bourdain i Ludo Lefebvre, dołączył do nich Marcus Samuelsson. Nigella jest bardzo sympatyczna, wyraźnie wpadła w osłupienie gdy jej podopieczna ignorowała jej wskazówki i typowo angielskie danie - fish and chips - nie wyszło dobrze.

Odpowiedz na/ edytuj The Taste - sezon 2