Truskawki:

Obserwuj wątek

Odp: Truskawki:

Aashish
  • Aashish

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam zwłaszcza zimą;/

Odp: Odp: Truskawki:

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

skuter5 napisał(a):

Wysiewał ktoś nasiona truskawek? Jak długo one schodzą? Czekam już prawie dwa tygodnie i nic


A mi z całej paczki zeszło może 20 nasionek :/ Smutno mi było, bo myślałam, że będę ich miała znacznie więcej, a skończyło się na kupowaniu sadzonek.


Może coś je zjadło? Miałaś je w jakimś pomieszczeniu czy na świeżym powietrzu lub tunelu czy szklarni?

Odp: Odp: Truskawki:

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

skuter5 napisał(a):

Wysiewał ktoś nasiona truskawek? Jak długo one schodzą? Czekam już prawie dwa tygodnie i nic


Trochę to potrwa. Myślę, że już wkrótce powinny zacząć kiełkować. One potrzebują od 20-30 dni na wykiełkowanie  


Miałaś rację. Po prawie 30 dniach wyszły Wystarczyło więcej słońca i zaczęły wychodzić jak szalone.

Odp: Truskawki:

biedroneczki
skuter5 napisał(a):

Wysiewał ktoś nasiona truskawek? Jak długo one schodzą? Czekam już prawie dwa tygodnie i nic


A mi z całej paczki zeszło może 20 nasionek :/ Smutno mi było, bo myślałam, że będę ich miała znacznie więcej, a skończyło się na kupowaniu sadzonek.

Odp: Truskawki:

lukrowanepierniczki
skuter5 napisał(a):

Wysiewał ktoś nasiona truskawek? Jak długo one schodzą? Czekam już prawie dwa tygodnie i nic


Mi wyszły po ponad miesiącu :/ Myślę, że to zależy też od temperatury, bo jak tylko wyszło słońce i zaczęło przygrzewać to nasiona zaczęły kiełkować. Wcześniej tylko lało i lało i słońca nie było. Tylko wyszło i proszę

Odp: Truskawki:

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
skuter5 napisał(a):

Wysiewał ktoś nasiona truskawek? Jak długo one schodzą? Czekam już prawie dwa tygodnie i nic


Trochę to potrwa. Myślę, że już wkrótce powinny zacząć kiełkować. One potrzebują od 20-30 dni na wykiełkowanie  

Truskawki:

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wysiewał ktoś nasiona truskawek? Jak długo one schodzą? Czekam już prawie dwa tygodnie i nic

Odpowiedz na/ edytuj Truskawki: