TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!

Obserwuj wątek

Odp: TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Podałam placki ziemniaczane z chińskim łowiczem pycha .. wszyscy sie zajadali ze smakiem
obrazek

Odp: TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
ja zrobiłam przepyszne danie spaghetti, w niecałe 30 min.
a tutaj zdjęcie sosu, z którego korzystałam w przyrządzaniu dania. Do sosu dodałam oczywiście makaron do spaghetti. Wyszło przepysznie + jeszcze mięso
obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 25 maj 2011 16:39 przez olmanka)

Odp: TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!

Darth Vader
A ja testowałem jak na razie sos pieczarkowy w kotletach. Zdjęcie komórką wyszło fatalne i jest mi wstyd je wrzucać, ale powiem Wam jak to zrobiłem.

Otóż w schab zawinąłem kawałek sera, 2 paski papryki i ów pieczarkowy sos. Zwinąłem, wytaplałem w jaju i bułce tartej, obok jeszzce podgrzałem resztę sosu i podawałem z kotletami i ziemniakami. Nie trzeba się bawić z podsmażaniem cebulki i pieczarek, a nadziewa się szybko i wychodzi bardzo smacznie. Polecam

Na następny ogień pójdzie chiński - ale to już po świętach, bo gorączka porządków i zakupów już mnie dopadła. Życzę Wam wesołych i przede wszystkim rodzinnych - bo myślę że takie być powinny - świąt Wielkanocy

Odp: TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Jeszcze raz przetestowalam meksykański bo to jeden z moich ulubionych
Tym razem udusilam w nin gołąbki z czerwonej kapusty ..
przepis umiescilam na stronie
https://gotujmy.pl/golabki-w-czerwonej-kapuscie,przepisy,87401.html
obrazek

Odp: TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Sosiki są juz w kuchni )
Bardzo przydatne na szybkie gotowanie jak i jako dodatek do zup lub do duszenia w nich różnych mięs czy warzyw.
Moje ulubione to meksykański i chiński Mozna je podać prawie do wszystkiego na zimno czy na gorąco .. i tak pierwsze danie z sosem meksykańskim podanym do pasztecików z soczewicy nadziewanych jajkiem na twardo.
obrazek obrazek

Odp: TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
przedwczoraj i ja odebrałam z Redakcji 5 słoików sosów Łowicz

Znam te sosy od dawna choć używam rzadko bo gotuję sama codziennie...Jednak takie "gotowce" są niezastąpione w awaryjnych sytuacjach gdy nie mamy czasu na stanie przy garach albo dla osób, które po prostu nie potrafią gotować.

Dziś zapoznałam się z informacjami zapisanymi na etykietkach. Otóż sosy Łowicz produkowane są z najwyższej jakości składników, zarówno warzyw jak i przypraw. Nie dodaje się do nich konserwantów a jedynie pasteryzuje. Przez szkło słoika widać, że nie są bezbarwną, zmiksowaną masą z nie wiadomo czego, ale zawierają duże kawałki konkretnych warzyw takich jak cebula, pomidory, papryka, kukurydza czy w przypadku sosu chińskiego także ananasa. Przyprawy są tak dobrane żeby sosy faktycznie smakowały jak z kuchni kraju, który reprezentują.

Sosy są gęste, aromatyczne i łatwe w użyciu bo właściwie wystarczy je tylko podgrzać albo i to nie bo można ich używać nawet jako dipów do przekąsek! Pakowane w szklane słoiki mają roczny termin przydatności do spożycia a tzw. bezpieczna zakrętka daje nam gwarancję, że opakowania nikt przed nami nie otwierał.

c.d.n.
obrazek

Odp: TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!

Polna
  • Polna

  • Posty: 17
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
A danie zrobiłam tak: pół opakowania makaronu świderki. Na patelni podsmażyłam cebulkę, mały bakłarzan pokrojony w kostkę, paprykę czerwoną pokroiłam, dodałam ocet balsamiczny, ostrą paprykę, jak wszystko zmiękło to wrzuciłam sos meksykański, wkroiłam 2 parówki, chwilę poddusiłam, a na talerzu posypałam serem żółtym. Bardzo wyszło smacznie pozdrawiam.
obrazek

Odp: TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!

Polna
  • Polna

  • Posty: 17
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
No to ja zacznę. Dzięki bardzo za sosy, domownicy się ucieszyli, może danie nie jest szczególnie orginalne, bo ja nie jestem doświadczona ale wszystkim w rodzinie smakowało. Użyłam sosu meksykańskiego.
obrazek

TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!

Kochani, to jest wątek stworzony do opowieści o waszych eksperymentach z sosami Łowicz. Buziaki Tit

Odpowiedz na/ edytuj TU TESTUJEMY SOSY ŁOWICZ!!!! ZAPRASZAM!!!!