Tureckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Tureckie przysmaki

Marika_1961
Tit napisał(a):

Jedliście coś ciekawego w Turcji? Ja ostatnio zostałam poczęstowana prażoną cieciorką i prażoną fasolą - całkiem niezła przekąska. Potem natrafiłam na stoisko tureckie w Arkadii i znalazłam tam wiele innych fajnych prażonych specjałów i suszonych owoców, które są z pewnością zdrowsze od chipsów i tym podobnych. Tylko może wiecie, gdzie takie tureckie przysmaki można kupić taniej?

Mam tu sasiadow z Turcji pieka pyszne buleczki maslane nadziewane miesem mielonym pychotka ...co do zakupow nie wiem jak w Polsce u nas sa sklepy prowadzone przez turkow i tam mozemy kupowac wszystkie tureckie specjaly.Mojemu mezowi smakuje ich ser bialy ,kupujemy go w puszkach 800 g lub wiaderka plastikowe o pojemnosci 2 kg.

Tureckie przysmaki

Jedliście coś ciekawego w Turcji? Ja ostatnio zostałam poczęstowana prażoną cieciorką i prażoną fasolą - całkiem niezła przekąska. Potem natrafiłam na stoisko tureckie w Arkadii i znalazłam tam wiele innych fajnych prażonych specjałów i suszonych owoców, które są z pewnością zdrowsze od chipsów i tym podobnych. Tylko może wiecie, gdzie takie tureckie przysmaki można kupić taniej?

Odpowiedz na/ edytuj Tureckie przysmaki