Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Henia napisał(a):

Persik napisał(a):

Po pierwsze nie jesteśmy na ty babciu przynajmniej nie z tobą, więc nie ucz mnie kultury.
Po drugi piszę ostatni raz więc czytajcie a nie oglądacie litery. Pracuję na dwóch knajpach a raczej barze i knajpie więc mogę się zajmować dwoma rzeczami i więcej.
A co do Bahusa to sprawa między nim a mną a ciebie tu nie potrzeba


O, przepraszam PANI PERSIK, właściwa uwaga!To się na pewno więcej nie powtórzy! Jeżeli ma pani sprawy osobiste z kimkolwiek, to podstawową zasadą jest załatwiać je za pomocą PRYWATNYCH WIADOMOŚCI a nie niesmaczyć całe forum.Pani zawsze ma dyżurnego wroga.Była Pyza, jest Bahus no i teraz, skoro odważyłam się postawić królowej plagiatu, oczywiście ja. Czy jestem babcią czy ciocią to nie pani sprawa.I wydaje mi się, że to pani tu nie potrzeba.Plagiatorki i awanturnicy ze sztucznie dmuchanymi za pomocą plagiatów rangami, chamstwem i kłótniami. I proszę nie wysilać się na dalszą kłótnię ze mną, bo ja skończyłam rozmowę z panią definitywnie!


Heniu, nic dodać nic ująć. Zgadzam się z Tobą w 100%. I wiesz, żałuję że kiedyś sobie pozwoliłem wobec Ciebie na żart. Z perspektywy czasu widzę, że to jednak Ty miałaś rację mój żart był nieco "chybiony".
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu