Udka z kurczaka

Obserwuj wątek

Odp: Udka z kurczaka

biedroneczki
Ja to bym takie gorące prosto z rosołu zjadła

Odp: Odp: Udka z kurczaka

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Zostały mi udka z kurczaka, z których ugotowałam rosół. Co można z nich zrobić? Obsmażone nam się przejadły i szukam jakiegoś fajnego pomysłu na obiad z takich udek.


Możesz też posmarować takie udka marynatą i wstawić do gorącego piekarnika i podpiec


Fajny pomysł Dzięki za inspirację

Odp: Odp: Udka z kurczaka

ciasteczka
misia5 napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Zostały mi udka z kurczaka, z których ugotowałam rosół. Co można z nich zrobić? Obsmażone nam się przejadły i szukam jakiegoś fajnego pomysłu na obiad z takich udek.


Obierz mięso z kości zmiel, dopraw, dodaj przesmażoną cebulkę lub pieczarki i masz pyszny farsz do krokietów pierogów lub uszek


Nie wiem jakim cudem ja na to nie wpadłam Dzięki misiu za oświecenie mnie

Odp: Udka z kurczaka

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Zostały mi udka z kurczaka, z których ugotowałam rosół. Co można z nich zrobić? Obsmażone nam się przejadły i szukam jakiegoś fajnego pomysłu na obiad z takich udek.


Możesz też posmarować takie udka marynatą i wstawić do gorącego piekarnika i podpiec

Odp: Udka z kurczaka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Zostały mi udka z kurczaka, z których ugotowałam rosół. Co można z nich zrobić? Obsmażone nam się przejadły i szukam jakiegoś fajnego pomysłu na obiad z takich udek.


Obierz mięso z kości zmiel, dopraw, dodaj przesmażoną cebulkę lub pieczarki i masz pyszny farsz do krokietów pierogów lub uszek

Udka z kurczaka

ciasteczka
Zostały mi udka z kurczaka, z których ugotowałam rosół. Co można z nich zrobić? Obsmażone nam się przejadły i szukam jakiegoś fajnego pomysłu na obiad z takich udek.

Odpowiedz na/ edytuj Udka z kurczaka