Ukłony :)

Obserwuj wątek

Odp: Ukłony :)

darek112
  • darek112

  • Posty: 131
  • Przepisy: 172
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Ukłony :)

lora2
  • lora2

  • Posty: 48
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
astra napisał(a):

Witaj podobnież na oko to chłop w szpitalu umarł ale przy gotowaniu ma to swój smaczek, bo za kazdym razem potrawa inaczej smakuje

nie do końca się zgodze z tobą.... bo nawet gdy trzymamy się sztywno przepisu nie zawsze wszystko ma ten sam smak...
Ja bardziej się kieruje tym by np cisto miało odpowiednią konsystęcje więc trudnp podawać w takim wypadku przepis... poprostu postaram się na przyszłość coś przygotowując stosować bardziej scisłe miary ... pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Odp: Ukłony :)

lora2
  • lora2

  • Posty: 48
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Witaj Lora....czekam na Twoje przepisy. Szczególnie te na ciasta.

jedno ciasto już dodałam... więc o ile ci się spodoba zapraszam do wypróbowania... moi synkowie mówią że to ich ulubione
pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Ukłony :)

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Witaj Lora....czekam na Twoje przepisy. Szczególnie te na ciasta.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Ukłony :)

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Borubar napisał(a):

Witamy Cię Lora na pokładzie.
Co do miar to też sie czesto lapie na mojej 'garsci' czy "lyzce' (mam duze lyzki).
Bede obserwowal jak tam Twoje postępy w dzieleniu się

Na garście to jeszcze nie gotowalam

Odp: Ukłony :)

Witamy Cię Lora na pokładzie.
Co do miar to też sie czesto lapie na mojej 'garsci' czy "lyzce' (mam duze lyzki).
Bede obserwowal jak tam Twoje postępy w dzieleniu się

Odp: Ukłony :)

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Witaj podobnież na oko to chłop w szpitalu umarł ale przy gotowaniu ma to swój smaczek, bo za kazdym razem potrawa inaczej smakuje

Ukłony :)

lora2
  • lora2

  • Posty: 48
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Gorąco witam.
gotowanie i pieczenie jest dla mnie wielką przyjemnością, zresztą jak i dla większości z Was. Mam zamiar czerpać inspiracje z waszych przepisów i oczywiście w zamian dzielić się własnymi, choć przyznaje będzie mi to sprawiało niewielkie trudności ponieważ często dodaje składniki w ilościach tzw"na oko"
więc trudno takim przepisem się podzielić... ale obiecuje... moje najlepsze przepisy "zbiorę" w szklanki, łyżki i dkg i podzielę się z Wami...
Liczę na owocną wymianę oraz miłe i smaczne spędzenie czasu...
pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Ukłony :)