Ulubione powiedzonka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Ulubione powiedzonka

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hahahaha Dziewczyny jesteście niesamowite Macie fajne podejście do zwyczajnych mogłoby się wydawać spraw. Potraficie obrócić je w żart To powiedzonko o darciu się moja mama opanowała do perfekcji Poza tym jak się ją człowiek zapyta co będzie robiła jutro zawsze odpala "Czy ja wiem czy do jutra dożyję"

Odp: Ulubione powiedzonka

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Pewnie wielu z Was ma swoje ulubione powiedzonka, którymi posługuje się każdego dnia, albo na tyle często, że jest to zauważalne przez osoby nas otaczające. Ja ostatnio złapałam się na tym, że moim dzieciom na stwierdzenie "Mamusiu mam pytanko" zawsze odpowiadam "Kto pyta nie błądzi - o co więc chodzi". Zawsze robię to z uśmiechem, choćbym nie wiem jak w danej chwili była zajęta. Nie ma to jak tysiące pytań na dzień


Ja uwielbiam powiedzonko mojego taty, które sama też stosuję i to nawet bardzo często ( aż za często) - "drze to się stara koszula" Moje pociechy potrafią narobić masę hałasu. Potem gonią jeden za drugim i mówią mamo mamo bo ten czy tamten się na nas drze - na co ja odpalam "drze to się stara koszula"

Ulubione powiedzonka

ciasteczka
Pewnie wielu z Was ma swoje ulubione powiedzonka, którymi posługuje się każdego dnia, albo na tyle często, że jest to zauważalne przez osoby nas otaczające. Ja ostatnio złapałam się na tym, że moim dzieciom na stwierdzenie "Mamusiu mam pytanko" zawsze odpowiadam "Kto pyta nie błądzi - o co więc chodzi". Zawsze robię to z uśmiechem, choćbym nie wiem jak w danej chwili była zajęta. Nie ma to jak tysiące pytań na dzień

Odpowiedz na/ edytuj Ulubione powiedzonka