Ulubione widoczne także dla innych - propozycja

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Ulubione widoczne także dla innych - propozycja

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
i ja tak mysle

Odp: Odp: Ulubione widoczne także dla innych - propozycja

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
mamqa napisał(a):

Ale dlaczego nie? Skoro dzielisz się z innymi swoimi przepisami to dlaczego nie mają widzieć co dodałaś do ulubionych? Przynajmniej mi to nie szkodzi.
Można oczywiście też zrobić coś ala nk, na zasadzie że do Ciebie należy decyzja czy chcesz udostępnić czy nie.

Mysle,ze to fajny pomysl.

Odp: Ulubione widoczne także dla innych - propozycja

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Ale dlaczego nie? Skoro dzielisz się z innymi swoimi przepisami to dlaczego nie mają widzieć co dodałaś do ulubionych? Przynajmniej mi to nie szkodzi.
Można oczywiście też zrobić coś ala nk, na zasadzie że do Ciebie należy decyzja czy chcesz udostępnić czy nie.

Odp: Odp: Odp: Ulubione widoczne także dla innych - propozycja

kinga napisał(a):

45Kazik napisał(a):

Nie wiem, czy częściowym rozwiązaniem problemu w Twoim i Siostry przypadku, nie byłoby wymiana dostępności: nick +hasło.
Tylko zależy na ile sobie ufacie, że jedna drugiej "nie wywinie numeru"
Nie jestem "orłem komputerowym" ale chyba to jest możliwe.

Kazik i tu Cie popieram,bo wydaje mi sie ,ze skoro to sa moje ulubione przepisy to nie musza miec wgladu do nich inni ludzie

Tylko w tym przypadku to jest chyba najlepsze rozwiązanie, oprócz ... przesyłania sobie na P.W chociażby, linków tych przepisów.
Technicznie, stworzenie takiej mozliwości,mogłoby być dużym problemem, do tego zbyt kosztownym; tak mi się zdaje.
No i ile osób chciałoby tego.

Odp: Odp: Ulubione widoczne także dla innych - propozycja

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
45Kazik napisał(a):

Nie wiem, czy częściowym rozwiązaniem problemu w Twoim i Siostry przypadku, nie byłoby wymiana dostępności: nick +hasło.
Tylko zależy na ile sobie ufacie, że jedna drugiej "nie wywinie numeru"
Nie jestem "orłem komputerowym" ale chyba to jest możliwe.

Kazik i tu Cie popieram,bo wydaje mi sie ,ze skoro to sa moje ulubione przepisy to nie musza miec wgladu do nich inni ludzie

Odp: Ulubione widoczne także dla innych - propozycja

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
To nie chodzi o zaufanie... Raczej o zdolność korzystania z netu...

Odp: Ulubione widoczne także dla innych - propozycja

Nie wiem, czy częściowym rozwiązaniem problemu w Twoim i Siostry przypadku, nie byłoby wymiana dostępności: nick +hasło.
Tylko zależy na ile sobie ufacie, że jedna drugiej "nie wywinie numeru"
Nie jestem "orłem komputerowym" ale chyba to jest możliwe.

zmieniono 1 raz (ostatnio 16 maj 2009 23:03 przez 45Kazik)

Ulubione widoczne także dla innych - propozycja

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Mam propozycję by w widoku panelu np. mojego widoczne też byłby moje ulubione przepisy dla innych odwiedzających mój profil.
Prosty przykład: moja siostra często odwiedza mój profil, gusta mamy podobne więc często powtarza to co i ja ugotowałam. Serwis jest duży, ona ma czwórkę dzieci i nie lubi spędzać tu tyle czasu co ja (czasowo tez się mijamy, niestety)... a tak mogła by podpatrzyć co mnie zainteresowało.
Z weekendowym pozdrowieniem,
M.

Odpowiedz na/ edytuj Ulubione widoczne także dla innych - propozycja