Urokliwe miejsce

Obserwuj wątek

Odp: Urokliwe miejsce

lasije4813@yks247.co
Podczas spaceru na Starym Mieście w Warszawie polecam zajrzeć do Bubbles - na placu Piłsudskiego - niezwykle urokliwe miejsce

Odp: Urokliwe miejsce

lasije4813@yks247.co
Podczas spaceru na Starym Mieście w Warszawie polecam zajrzeć do Bubbles - na placu Piłsudskiego - niezwykle urokliwe miejsce

Odp: Urokliwe miejsce

Parka
  • Parka

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
dla mnie takim miejscem we Wrocławiu jest Ok Wine Bar - klimat na maksa, fajne jedzenie...w sam raz na romantyczną randkę

Odp: Odp: Urokliwe miejsce

Markomarko
Zrazy z szynki cielęcej - sprawdziłem przepis. Działa

Odp: Urokliwe miejsce

AmandaFl
  • AmandaFl

  • Posty: 20
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Do urokliwych miejsc z pewnością należy restauracja Baryłka nad Motławą świetnie zlokalizowane miejsce oraz smaczne jedzenie.
Znalazłam materiał o nich w programie "Daj Się Rozsmakować". Tych którzy chcą się wybrać zachęcam do zapoznania się z odcinkiem

Odp: Urokliwe miejsce

majeczkowa
ciekawy wystrój

Urokliwe miejsce

sezar
  • sezar

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zachęceni, urokami Szczyrku wybraliśmy się z rodziną na spacer. natknęliśmy się na budynek kryty strzechą o nazwie Gospoda Polska, postanowiliśmy wejść. Od samego wejścia bardzo nas ta decyzja ucieszyła. Miejsce w którym od drzwi można było poczuć klimat gór. W chwilę po zajęciu miejsc otrzymaliśmy karty menu od miłego kelnera. Ceny dość wygórowane, ale postanowiliśmy zostać. Ja zamówiłem golonkę żona gicz indyczą. Dania szybko pojawiły się na naszym stoliku i były przepyszne, aż chciało by się nie kończyć jeść. Postanowiliśmy zamówić deserek. Równie szybko znalazł się na naszym stoliku. Cena za całość byłą dość duża, ale kelner poinformował nas iż korzystając Kulinarnego Szlaku Szczyrku możemy uzbierać nawet 20% rabatu! Tak też zrobiliśmy.

Sumując naszą bytność w Gospodzie Polskiej, możemy z czystym sumieniem polecić to miejsce, które przyciąga wystrojem, zachęca obsługą, a jakość jedzenia pozwala się zakochać w tym miejscu. Jedynie ceny mogły by być odrobinę choć niższe.
obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 20 mar 2013 10:53 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Urokliwe miejsce