Uszka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Uszka

biedroneczki
Przesmażyłam je z boczkiem i cebulką. Tak sobie myślę, że tak chyba od teraz będę podawała uszka Smakują wybornie

Odp: Odp: Uszka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Zostały mi uszka co mogę z nich wyczarować? Nie chcę ich mrozić, bo takie mrożone nam nie smakują. Będę wdzięczna za pomysły


Możesz przesmażyć na patelni boczek z cebulką. Gdy będzie rumiany wrzucić uszka i chwilę je obsmażyć. Podawać od razu


Potwierdzam Uszka z boczkiem i cebulką są genialne

Odp: Odp: Uszka

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Zostały mi uszka co mogę z nich wyczarować? Nie chcę ich mrozić, bo takie mrożone nam nie smakują. Będę wdzięczna za pomysły


Możesz przesmażyć na patelni boczek z cebulką. Gdy będzie rumiany wrzucić uszka i chwilę je obsmażyć. Podawać od razu


Fajne pomysły. Chyba od tak ugotuję uszka i zrobię z nich coś ekstra

Odp: Uszka

ciasteczka
biedroneczki napisał(a):

Zostały mi uszka co mogę z nich wyczarować? Nie chcę ich mrozić, bo takie mrożone nam nie smakują. Będę wdzięczna za pomysły


Możesz przesmażyć na patelni boczek z cebulką. Gdy będzie rumiany wrzucić uszka i chwilę je obsmażyć. Podawać od razu

Odp: Uszka

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

Zostały mi uszka co mogę z nich wyczarować? Nie chcę ich mrozić, bo takie mrożone nam nie smakują. Będę wdzięczna za pomysły


A może jakaś zapiekanka?

Uszka

biedroneczki
Zostały mi uszka co mogę z nich wyczarować? Nie chcę ich mrozić, bo takie mrożone nam nie smakują. Będę wdzięczna za pomysły

Odpowiedz na/ edytuj Uszka