Uwaga Konkursowicze !!!!

Obserwuj wątek

Odp: Uwaga Konkursowicze !!!!

seba929229
Witam wszystkich serdecznie
Znacie może jakiś sponsorów bądź sami możecie mi pomoc?
Chodzi oto że chciałbym znalez osobę która mogłaby pokryć kosz operacji oka operacja ta dotyczy zeza mojego brata. Koszt wynosi 2500 tys. zł. Oko go bardzo boli i potrzebuje tej operacji jak naj szybciej. Jeżeli ktoś potrafi mi pomoc to bardzo proszę.
Proszę nie bądźcie obojętni
Pzdr wszystkich cieplutko

Odp: Odp: Uwaga Konkursowicze !!!!

Babciagramolka
bernika napisał(a):

mea culpa Buniu
e tam już się tak nie kajaj bo jeszcze się rozkleję . A tak poważnie - szkoda że kategoria Promowanych nie obejmuje typowych mięs pieczonych na święta ( galantyny z kurcząt , szynek , karkówki , wszelkich rolad z boczku , klopsów ) - u mnie np polędwica wołowa pojawia sie tylko w formie tatara , gesi czy kaczki nie upiekę bo za duże na 2 osoby - o indyku nie wspomnę .Ale karkóweczkę czemu nie .

Odp: Uwaga Konkursowicze !!!!

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
mea culpa Buniu

Odp: Odp: Uwaga Konkursowicze !!!!

Babciagramolka
p.jola1 napisał(a):

Buniu, tzn., że domowa szynka gotowana przygotowana na Święta nie liczy się do premiowanej kategorii?


Niestety nie - kategoria Premiowane jest chyba tak planowana żeby pojawiły się przepisy na potrawy których jest mniej na stronie . Widocznie inne kategorie mięs są i tak wstawiane . Tak jest podane w Regulaminie i Moderatorzy muszą się tego trzymać.
A szyneczka pięknie wygląda

Odp: Uwaga Konkursowicze !!!!

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
Buniu, tzn., że domowa szynka gotowana przygotowana na Święta nie liczy się do premiowanej kategorii?
obrazek

Uwaga Konkursowicze !!!!

Babciagramolka
Kochani - zweacajcie proszę na to co pisze w Regulaminach konkursów i Premiowanych kategorii .Bo wstawiacie w te kategorie przepisy których nie sposób do nich zakwalifikować .
Dla przykładu :

Konkurs na Świąteczną rybkę - wstawiamy tylko przepisy na Śledzia i Karpia ( wszystkie inne rybki choćby najwspanialsze nie zostaną do tej kategorii zakwalifikowane )

Kategoria Premiowana - Świąteczne mięsa : zalicza się do niej
Indyk
Gęś
Polędwica wołowa
Kaczka
Pasztet
Schab pieczony nadziewany

Pamiętajcie o tym i najważniejsze - przepisy konkursowe i z kategorii promowanych muszą być ze zdjęciami.

zmieniono 2 razy (ostatnio 20 mar 2013 11:02 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Uwaga Konkursowicze !!!!