W jakie sprzęty do kuchni warto się wyposażyć?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: W jakie sprzęty do kuchni warto się wyposażyć?

Marek999
  • Marek999

  • Posty: 21
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej,
Tak ogólnie to polecam blender. Zawsze się przydaje do smoothie czy zupki krem. Jeśli lubisz kawę, to ekspres do kawy- mega ułatwia poranki. Fajna też sprawa to mikrofalówka, szybko coś podgrzać. Poza tym zawsze się przydaje solidna patelnia i garnek. Ostatnio modne są te wszystkie roboty kuchenne, ale to już zależy od budżetu i potrzeb. Jeszcze toster może Zawsze na chleb to się przydaje.

Odp: W jakie sprzęty do kuchni warto się wyposażyć?

KondratGustaw
Ja sobie nie wyobrażam kuchni bez ekspresu. Ale ja to ja czyli totalny kawosz. Wiem że to koszt ale można sobie wypożyczyć sprzęt i wypróbować różne opcje https://wypozyczalniaekspresow.pl/ Ciekawe czy wiedzieliście że tak można

Odp: W jakie sprzęty do kuchni warto się wyposażyć?

Nikkas
  • Nikkas

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W kazdej kuchni przyda się na pewno bateria kuchenna wysoką wylewką lub nawet wyciąganą wylewka. Zobaczyć warto w Sotbe, mają wysokiej klasy baterie

Odp: W jakie sprzęty do kuchni warto się wyposażyć?

Kejtrin
  • Kejtrin

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dla mnie najważniejsze są przede wszystki:
- blender ręczny i
- blender wysokowydajny - dla ciekawych: https://zwilling.pl/info/blendery-zwilling-enfinigy
- rice cooker Aroma w ktorym gotuję też warzywa na parze i kasze / ziemniaki
- i patelnię grillową UWIELBIAM - polecam Ballarini - świetnie się sprawuje a niewiele kosztuje

Odp: W jakie sprzęty do kuchni warto się wyposażyć?

szyrox4400
Cześć,
Z akcesoriów pobocznych kupiłem ostatnio uchwyt na ręcznik papierowy. Solidne wykonaanie i bardzo funkcjonalny.
https://www.epizodar.pl/produkt/wieszak-uchwyt-na-recznik-papierowy-stal-czarny-bardzo-pojemny/

Odp: W jakie sprzęty do kuchni warto się wyposażyć?

Talimia
  • Talimia

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Z robotów polecam dwa. Kitchenaid, z uwagi na świetne wykonanie i praktycznie niezniszczalność. Minusem jest na pewno dość wysoka cena. Drugi rodzaj robota to Bosh Mum. Również świetnie wykonany i wygodny, nieco tańszy i ma wiele przystawek. Nie ma jednak tego wygladu co Masterchef

No i dla mnie jeszcze w kuchni totalną podstawą będą porządne noże kuchenne. Musze mieć idelanie naostrzony nóż jak przystepuję do gotowania. Wbrew pozorom o wiele łatwiej można się przyciąć nożem tępym.

Nie wiem czy widziałeś promocję w Netto, ale aktualnie jest tam fajna akcja. Kupując regularnie w sklepie zbierasz naklejki, które mogą Ci pozwolić na kupienie sobie noży Masterchef w cenie 75% taniej. Rodzajów noży jest sporo, tak wiec mozesz sobie skompletować najwygodniejsze.

W jakie sprzęty do kuchni warto się wyposażyć?

KondratGustaw
Z jakich najcześciej sprzętów korzystacie? Co będzie mi najbardziej potrzebne? Może jakieś konkretne roboty kuchenne?

Odpowiedz na/ edytuj W jakie sprzęty do kuchni warto się wyposażyć?