Wakacje :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Wakacje :)

ciasteczka
ciasteczka napisał(a):

Wakacje mają swoje plusy i minusy. Plusem jest fakt, że ma się dzieci przy sobie. Niestety jest też praca, a nie ma takiego pracodawcy, co da wolne na dwa miesiące Jest więc kombinacja i zamiana zmian tak, by zawsze ktoś z dziećmi był. W ostateczności ratują babcie i ciocie lub sąsiedzi. Jednak zawsze staramy się sami nimi zająć w końcu to nasze dzieci


Potem są ich wakacyjne wyjazdy I nasz wspólny rodzinny wyjazd

Odp: Wakacje :)

ciasteczka
Wakacje mają swoje plusy i minusy. Plusem jest fakt, że ma się dzieci przy sobie. Niestety jest też praca, a nie ma takiego pracodawcy, co da wolne na dwa miesiące Jest więc kombinacja i zamiana zmian tak, by zawsze ktoś z dziećmi był. W ostateczności ratują babcie i ciocie lub sąsiedzi. Jednak zawsze staramy się sami nimi zająć w końcu to nasze dzieci

Odp: Wakacje :)

mocsłodkości
Moje dzieci mają masę szalonych pomysłów. W te wakacje planują samodzielnie zrobić domek na drzewie. Ja chyba po tych wakacjach będę miała włosy do farbowania Dobrze, że mąż lubi majsterkować to będzie trzymał pieczę nad projektem i wykonaniem, bo niektórych urządzeń do ręki im wziąć nie pozwolę.

Odp: Odp: Wakacje :)

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Reka do góry kto się cieszy, że skończył się rok szkolny i dzieciaki mają wolne od szkoły


Ja to mam mieszane uczucia Niby człowiek może się dzieckiem nacieszyć, bo ma je dosłownie 24 godziny pod ręką, ale.... Kto ma dzieci wie o czym myślę


Swoją drogą to moje dziecko stwierdziło, że będzie tęskniło za szkołą, a w zasadzie za lekcjami w-f i matematyką

Odp: Wakacje :)

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Reka do góry kto się cieszy, że skończył się rok szkolny i dzieciaki mają wolne od szkoły


Ja to mam mieszane uczucia Niby człowiek może się dzieckiem nacieszyć, bo ma je dosłownie 24 godziny pod ręką, ale.... Kto ma dzieci wie o czym myślę

Wakacje :)

mocsłodkości
Reka do góry kto się cieszy, że skończył się rok szkolny i dzieciaki mają wolne od szkoły

Odpowiedz na/ edytuj Wakacje :)