Wakacje na wsi

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wakacje na wsi

amarylis
  • amarylis

  • Posty: 21
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ja tam nigdy nie lubiłam wakacji na wsi. Jakoś mnie do tego nie ciągnie.

Odp: Odp: Odp: Odp: Wakacje na wsi

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A przyznajcie się kto próbował sam doić kozy albo krowy Kto szukał po całym terenie ukrytych gniazd, w których kury i kaczki nosiły jajka Kogo gonił zawzięty kogut liliput, który nikomu nie odpuszczał

Odp: Odp: Odp: Wakacje na wsi

ciasteczka
biedroneczki napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

robaczek napisał(a):

Czas wakacji nie może się obyć bez sentymentalnej podróży w czasie Zamknijcie oczy ( jak to czadowo brzmi ) i napiszcie z czym Wam się kojarzą wakacje na wsi


Mi z wakacje na wsi kojarzą się z wieczornymi ogniskami i ziemniakami wyciąganymi z popiołu Ratowaniem kiełbas, które spadały z patyków


Oooo mam to samo Do tego grabienie siana i ustawianie go w kopy Przewożenie wozem siana do stodoły i skakanie z piętra na góry tego wysuszonego zielska Zabawy w podchody z dzieciakami z kuzynostwem i dzieciakami z sąsiedztwa


Ja to bym jeszcze dodała bieganie po łąkach, zbieranie kwiatów na bukiety, jazda konna na koniu sąsiada Chodzie na grzyby, jagody i leśne poziomki

Odp: Odp: Wakacje na wsi

biedroneczki
mocsłodkości napisał(a):

robaczek napisał(a):

Czas wakacji nie może się obyć bez sentymentalnej podróży w czasie Zamknijcie oczy ( jak to czadowo brzmi ) i napiszcie z czym Wam się kojarzą wakacje na wsi


Mi z wakacje na wsi kojarzą się z wieczornymi ogniskami i ziemniakami wyciąganymi z popiołu Ratowaniem kiełbas, które spadały z patyków


Oooo mam to samo Do tego grabienie siana i ustawianie go w kopy Przewożenie wozem siana do stodoły i skakanie z piętra na góry tego wysuszonego zielska Zabawy w podchody z dzieciakami z kuzynostwem i dzieciakami z sąsiedztwa

Odp: Wakacje na wsi

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

Czas wakacji nie może się obyć bez sentymentalnej podróży w czasie Zamknijcie oczy ( jak to czadowo brzmi ) i napiszcie z czym Wam się kojarzą wakacje na wsi


Mi z wakacje na wsi kojarzą się z wieczornymi ogniskami i ziemniakami wyciąganymi z popiołu Ratowaniem kiełbas, które spadały z patyków

Wakacje na wsi

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czas wakacji nie może się obyć bez sentymentalnej podróży w czasie Zamknijcie oczy ( jak to czadowo brzmi ) i napiszcie z czym Wam się kojarzą wakacje na wsi

Odpowiedz na/ edytuj Wakacje na wsi