Warzywa na surowo

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Warzywa na surowo

ciasteczka
Raz jeden jadłam surowe mięso. Nie było tego dużo i powiem szczerze nawet mi smakowało. Mieliśmy je od sprawdzonego dostawcy więc strachu nie było. Uwielbiam za to surowego łososia. Taki tatar jest genialny zwłaszcza z takiego łososia, który jeszcze godzinę temu pływał Szkoda, że taki rarytas nie zdarza się zbyt często.

Odp: Warzywa na surowo

julianna89
Też lubię surowe warzywa, zwłaszcza ogórki w sezonie. Mam własny ogródek i po prostu w smaku nie ma porównania do tych sklepowych. To samo pomidory, w tym roku też miałam świetny gatunek sałaty, po prostu było czuć, że to sałata a nie jakieś liście bez smaku Marchewkę też czasem sobie przegryzam, super smakuje np. z serkiem wiejskim albo ciecierzycą. Surowy kalafior i brokuł? Nie próbował nigdy, ale w takim razie przetestuje. Ja z kolei uwielbiam cukinię na surowo, często dodaję ją do sałatek A w ogóle ostatnio panuje moda na dietę raw, gdzie je się nie tylko surowe warzywa, ale też np. jajka i mięso ( usunięte przez moderatora). Co o tym myślicie? Dla mnie to jednak zbyt dziwne, miałabym opory przed zjedzeniem surowego mięsa

Odp: Odp: Warzywa na surowo

mocsłodkości
Niewiele jest warzyw, których nie zjem na surowo Należy do nich zdecydowana większość roślin strączkowych pomijając groszek cukrowy, który wprost uwielbiam , ze już o dyni i ziemniakach nie wspomnę. Pewnie jest tego więcej, ale puki co tylko te mi teraz przyszły do głowy. Uwielbiam surowego kalafiora i brokuła. Zajadam się swojskimi ogórkami i pomidorami. Kalarepa na surowo też jest znakomita Jest tego tyle że wymienianie zajęłoby sporo czasu

Odp: Warzywa na surowo

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja jestem tradycjonalistą Wcinam na świeżo pomidory, ogórki, sałatę, rzodkiewki i inne tego rodzaju warzywa. Cukinii na surowo nie jadłem, ale może kiedyś się skuszę

Warzywa na surowo

ciasteczka
Uwielbiam jeść warzywa na surowo. najbardziej smakują mi te z ogródka babci, rodziców i naszego Ostatnio zajadałam się surową, młodą cukinią, którą posypałam wcześniej odrobiną soli, by stałą się bardziej giętka i łatwiejsza w zjadaniu Mąż jak to zobaczył zapytał czy dobrze się czuję Jakie warzywa jecie na surowo, a jaki bez względu na wszystko poddajecie obróbce cieplnej?

Odpowiedz na/ edytuj Warzywa na surowo