Wasze ulubione "kulinarne" miejsca

Obserwuj wątek

Odp: Wasze ulubione "kulinarne" miejsca

anielica333
Mam takie miejsca, ostatnio najczęściej zaglądam do Hell's Chickens , lubię ostre jedzonko i zdecydowane smaki. skrzydełka przyrządzają tam obłędnie.

Odp: Wasze ulubione "kulinarne" miejsca

kalarepka
  • kalarepka

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W Warszawie: Biobazar znam od niedawna, ale bardzo polubiłam to miejsce, mają obłędne sery lubię jeszcze taką włoską knajpę przy Solidarności zaraz za mostem, nie pamiętam nazwy, ale mają swietną pizzę, czesto tam zaglądam a jakby się ktoś wybierał do Łodzi to poelcam wschodnią pierogarnię przy Piramowicza

Odp: Wasze ulubione "kulinarne" miejsca

Xymena
  • Xymena

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ewela24 - nie wiem czy zapisało mi odpowiedź dla ciebie, ale Biobazar masz na ul. Żelaznej, dawna fabryka Norblina.

Odp: Odp: Odp: Wasze ulubione "kulinarne" miejsca

Xymena
  • Xymena

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ewela24 napisał(a):

Hej! A gdzie ten biobazar się znajduje?


Biobazar masz na ul. Żelaznej, dawna fabryka Norblina :-)

Odp: Odp: Wasze ulubione "kulinarne" miejsca

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! A gdzie ten biobazar się znajduje?

Odp: Wasze ulubione "kulinarne" miejsca

Xymena
  • Xymena

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W warszawie od jakiegoś czasu chodzę na biobazar, uwielbiam ten klimat, mogę tam chodzić wybierać "macać" i nabywać zdrową żywność, bardzo fajnie jest w weekendy, bo zawsze są jakieś warsztaty, Kilka tygodni temu temu byłam na takich z pieczenia chleba.

Odp: Wasze ulubione "kulinarne" miejsca

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Ja bardzo lubię Manekina w Warszawie, są tam chyba najlepsze naleśniki na świecie

Odp: Wasze ulubione "kulinarne" miejsca

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja jak tylko mam okazję być w Limanowej, odwiedzam restaurację Mekong. Jedzenie jest urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście świeże i elegancko podane. Osobiście gustuje w owocach morza.

Wasze ulubione "kulinarne" miejsca

klara28
  • klara28

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej
Czy są u nas takie miejsca, w których szczególnie lubicie jadać? Ja dosłownie uwielbiam Kawiarnię Pozytywka w Koszalinie. Tak pysznej kawy jeszcze nigdzie nie piłam, desery też są zawsze świeże i niezmiennie smaczne, a poza tym miejsce to jest wyjątkowe, bo troszkę jakby czas się w nim zatrzymał. Jest stylizowane na lata 20-te, 30-te ubiegłego wieku u przypomina przedwojenne kawiarenki w Warszawie

Odpowiedz na/ edytuj Wasze ulubione "kulinarne" miejsca