Wątek foto-uzupełniający do przepisów

Obserwuj wątek

Odp: Wątek foto-uzupełniający do przepisów

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Tit, już podziwiałam. Sa boskie! Musiały byc mega smaczne! Raz jeszcze powtarzam że pstrąg to moja ulubiona ryba! Pieczony, smażony - byle w calości Pierwszy raz spróbowałam pstraga jak odwiedziliśmy tatę w sanatorium, z 10 lat temu... Od tej pory uwielbiam i tata często przyrządzaa ja jak mogę to też... kusisz.. pewnie zrobie niebawem

Pstrąg cd

obrazek obrazek

Zapraszam na pstrąga

Po kolei, przepis w moich przepisach
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 14 mar 2011 17:35 przez Tit)

Odp: Odp: Wątek foto-uzupełniający do przepisów

Pyza napisał(a):

Kaziu, ale nie pogniewałeś się, prawda? Tutaj na forum wątek wkrótce zaginie a jak zdjęcia będą w komentarzach do przepisu to zawsze, wchodząc w przepis, można i tam zajrzeć


Pyziolku, Zuzi, oczywiście że nie, właśnie wszedłem teraz aby przenieść całość.Mój poprzedni pobyt na GOTUJMY też był właśnie walką z bałaganem (nie tylko ale już nie chcę wracać do tego), jakże więc teraz mógłbym się gniewać. Nie zmieniłem się, także I pod tym względem.
Pychol ...

Odp: Wątek foto-uzupełniający do przepisów

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Kaziu, ale nie pogniewałeś się, prawda? Tutaj na forum wątek wkrótce zaginie a jak zdjęcia będą w komentarzach do przepisu to zawsze, wchodząc w przepis, można i tam zajrzeć

Odp: Odp: Odp: Wątek foto-uzupełniający do przepisów

OK nie wiedziałem,jak bedzie juz przepis "dopuszczony" to przeniose by nie zasmiecać forum.
Dzieki

Odp: Odp: Wątek foto-uzupełniający do przepisów

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
sprawdza się doskonale, sama tak robię! jak mam dodatkowe zdjęcia z przygotowywania potrawy to wklejam je właśnie w opcji "dyskutuj na forum" przy moim przepisie

Odp: Wątek foto-uzupełniający do przepisów

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Kaziuniu kochany zdjęcia z przygotowania potraw możesz wstawiać do "DYSKUTUJ NA FORUM" które znajduje się przy przepisie który dodajesz-niestety mozna to zrobić dopiero po zaakceptowaniu przepisu przez moderatora.
Wymyśliła to Sarenka i się sprawdza.

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 lis 2009 19:24 przez zuzi)

Wątek foto-uzupełniający do przepisów

Przepraszam za próbę "zabałaganienia" i zgodnie z obietnicą i dla zachowania porządku, tak miłego nam wszystkim, przeniosłem całość wraz ze zdjęciami , na właściwe miejsce
Czyli tutaj:
http://forum.gotujmy.pl/watrobka-drobiowa-z-orzechami---komentarze,watek,80815.html,watek,80815.html

zmieniono 3 razy (ostatnio 05 lis 2009 11:24 przez Kazik45)

Odpowiedz na/ edytuj Wątek foto-uzupełniający do przepisów