Wątek piwny

Obserwuj wątek

Odp: Wątek piwny

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
a to jedno z moich ulubionych
obrazek

Odp: Wątek piwny

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Odświeżam ten wątek...jak to możliwe, że został "zapomniany"? NIEDOPATRZENIE!
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Wątek piwny

Babciagramolka
W pubach w Irlandii kuzyn zielone kupował w ten dzień. Ja po prostu do zwykłego dodałam po kropli barwnika spożywczego ,żeby kuzynowi zrobić niespodziankę .

Odp: Odp: Wątek piwny

Babciagramolka napisał(a):

Zielone piwo ( barwione ) na Dzień Świętego Patryka .

To takie juz bylo? Czy moze sama cos barwilas? Nie wiem dlaczego o mieszkancach Wysp mowi sie ze sa flegmatyczni ,bo jak sie przezyje te ich swieta....Ja do konca zycia bede pamietac Dzien majowy,cala noc imprezowania a rano wszyscy szlismy pod uniwersytet gdzie spiewaly chóry a potem ....to juz tylko skakanie do wody z mostu ooooo to sie dzialo! A te wielkie ogniska na "guy fawkes day"! Bahus a piwo to sie wszedzie strumieniami lało!
A co do tych tapas to do tego jeszcze Flamenko.Bylam na wspanialym pokazie,okazuje sie ,ze stacje dalej od mojej jest swietna hiszpanska restauracja . Baila! -tancz...

Odp: Wątek piwny

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
na tamtym też

Odp: Odp: Wątek piwny

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Persik napisał(a):

Bahus już jest taki wątek piwny


No może... ale ten jest mój...i nie jest fan clubem, czyli nie dotyczy tylko ludzi, którzy przepadają za piwem. Ten wątek jest wątkiem, w którym również i osoba która piwa nie pije, a zdobiła np. na wakacjach fajne zdjęcie dotyczące tego tematu, albo ma jakieś wiadomości związane z piwem, może się tutaj zaprezentować.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Wątek piwny

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Bahus już jest taki wątek piwny

Odp: Odp: Wątek piwny

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
tokijka napisał(a):

Dziwi mnie ,ze nie dodales jednego ze swoich tapas do tego piwa bo jak piwo to i zagryzka...


Oczywiście...bardzo żałuję, że do piwa w Polsce podaje się tylko (prawie) orzeszki. W Belgii np. do piwa podaje różne suche kiełbasy a nawet jajka na twardo. O Hiszpanii to wręcz nie ma co mówić. Oni mają tysiące przekąsek do piwa (tzw. tapas). Właściciele prześcigają się w pomysłach. Będąc w Hiszpanii całe przeznaczone na rozrywkę pieniądze wydaję na piwo i tapas. Najbardziej smakowały mi w Maladze. małe sardynki (w całości) smażone w głębokim tłuszczu. Chrupiące...znakomicie komponujące się z piwem....rewelacja.


zmieniono 1 raz (ostatnio 08 paź 2009 15:57 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Wątek piwny

Babciagramolka
Zielone piwo ( barwione ) na Dzień Świętego Patryka .
obrazek

Odp: Wątek piwny

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
http://forum.gotujmy.pl/fan-club-piwa,watek,47053.html

Odpowiedz na/ edytuj Wątek piwny