Wędzone ryby

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Wędzone ryby

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio byłem u kolegi i widziałem jak jego tata sam wędził ryby. Rany jakie zapachy się roznosiły. Taka świeżo uwędzona ryba jest genialna w smaku. Pycha.

Odp: Wędzone ryby

efu7
  • efu7

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
wszystkie wędzone ryby są pyszne najczęściej kupuję łososia wędzonego na ciepło lub na zimno, pstrąga, halibuta, makrelę, czasem szprotki, ale rzadko, choć dobre są na pastę rybną, czasem jak gdzieś rzucą coś nietypowego, to kupuję na spróbowanie.

Odp: Wędzone ryby

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja tam lubię wszystkie wędzone ryby jakie mi w ręce wpadną Jednak jakbym miał wskazać tą jedną jedyną to byłaby makrela. Mogę ją jeść non stop bez względu na porę dnia

Odp: Wędzone ryby

ciasteczka
Ja uwielbiam wędzoną makrelę. Mogłabym ją jeść non stop Ostatnio próbowałam wędzonego śledzia. Był całkiem smaczny. Lubię też wędzone flądry. Są genialne. Pyszne i mają mało ości

Odp: Wędzone ryby

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie jestem szczególną wielbicielką ryb, ale zawsze i wszędzie mogę zjeść wędzonego łososia i makrelę. Z tej drugiej lubię robić pastę do kanapek.

Wędzone ryby

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
W ostatnim czasie w sklepach pojawiło się mnóstwo przeróżnych wędzonych ryb. Jakie najczęściej kupujecie i co z nich robicie?
Ja osobiście uwielbiam wędzonego węgorza. Niestety jego cena jest powalająca, a szkoda, bo to bardzo smaczna rybcia.

Odpowiedz na/ edytuj Wędzone ryby