Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

Obserwuj wątek

Odp: Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

Gohusia
  • Gohusia

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tutaj można ocenić tę restaurację http://kulinarnik.pl/borpince
ja jeszcze nie była, ale jak czytam wasze recenzje to chyba czas to zmienić.

Odp: Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

Obserwując te wpisy niestety uważam, że jest to firma PR-owska - czyli public relations - której restauracje płacą za tzw. obsługę, czyli podszywanie się pod "normalnych użytkowników" i zaśmiecanie portali takich jak nasz pseudoopiniami wyskrobanymi na zlecenie właścicieli.
Uczciwiej by było zgłosić się do portalu, zaproponować UCZCIWIE cokolwiek, choćby jeden voucher dla użytkowników w zamian za zamieszczenie informacji Zamiast tworzyć pseudoosobowości. Bierzecie państwo pieniądze za oszustwo - chcąc wykiwać ludzi, którzy utrzymują ten portal za prawdziwe pieniądze. To jest cwaniactwo. NIE LUBIMY WAS TUTAJ. TO NIEUCZCIWE. NIKT Z WAS NIE JEST PRAWDZIWYM UŻYTKOWNIKIEM TEGO PORTALU. to LIPA. PYZA MA RACJĘ.
kawoszek, rumsztyk, Asiaq - to jest jedna agencja (może nawet ta sama osoba)
Pozdrawiam,
Tit

Odp: Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

Asiaq
  • Asiaq

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Lubie to miejsce za zupę gulaszową, za paprykarz z borowików z goluszkami, polędwiczki wieprzowe z leczo i płonące naleśniki z orzechami i czekoladą-dla nich warto zapomnieć o liczeniu kalorii. Co do degustacji, byłam również, na tej dotyczącej win białych. Było interesująco i pouczająco bo z wielu rzeczy nie zdawałam sobie sprawy. Miejsce jak najbardziej godne odwiedzenia.

Odp: Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

jezu
  • jezu

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fajne miejsce, przychylam się do tej opinii. Jest i na ostro i na łagodno, mięsnie i wegetariańsko. Byłam kiedyś u nich na degustacji wina-fajna sprawa.

Odp: Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

iggy
  • iggy

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Borpince to bardzo fajny lokal. ceny jak na Warszawę względne, nawet nie jest tak drogo. Bardzo pyszne jedzenie - np. naleśniki z mięsem i sosem paprykowym. Obsługa bardzo miła. Jeśli ktoś z was korzysta z wyszukiwarek restauracji/lokali gastronomicznych, to zawsze można użyć wyszukiwarki lokali.

zmieniono 4 razy (ostatnio 10 sie 2010 13:32 przez iggy)

Odp: Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

rumsztyk
  • rumsztyk

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No przykro mi za takie niesłuszne, w odwecie rzucone osądy ale cóż, każdemu wolno mieć swoje zdanie. Pozdrawiam Pyzo i mam nadzieję wymienimy inne, przyjazne opinie

Odp: Odp: Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Nie ufam opiniom takich osób, które rejestrują się na portalu tylko po to żeby zachwalać jakiś lokal.
Ty też przecież tylko po to tu przyszedłeś, czyż nie?

Odp: Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

rumsztyk
  • rumsztyk

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pyza co Ty tak ludziom nie ufasz- po to jest ten wątek to ludzie piszą... jak jest dobry lokal to i tak się sprawdza a każda reklama z szitem i tak zostanie zopiniowana przez innych-tzn reklamowany lokal... Ja tam Borpine lubię i uważam, że faktycznie jest warta odwiedzenia. Ciągnie tam szczególnie w piatkowy wieczór, bynajmniej mnie...można zmęczenie ukryć w tym świetle Jedzenie bez zarzutu-ostra węgierska kuchnia z papryką na czele, respekt za puree z kasztanów w rumem i bitą śmietaną

Odp: Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
znowu nachalna reklama...będziesz tak po wszystkich portalach latać i wstawiać?

Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince

kawoszek
  • kawoszek

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zwróćcie uwagę, że wszystkie foty wstawione przez te pseudoosoby to są foty właścicieli restauracji, nie ma na nich gości - zostały zrobione dla celów reklamowych. Tit
obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 14 lip 2010 10:02 przez Tit)

Odpowiedz na/ edytuj Węgierskie smaki w Warszawie - Restauracja i winiarnia Borpince