Wianek komunijny

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Wianek komunijny

ciasteczka
misia5 napisał(a):

Ja zamawiałam wianek przez internet. U nas jest już tylko jeden sklep z takimi akcesoriami, a wybór kiepski, żeby nie powiedzieć żaden. Najdziwniejsze jest to, że taniej wyszło zamówić wianek przez internet niż kupić w sklepie w mieście.


U nas właśnie ten sam problem. W sklepie jeden rodzaj wianków, które nie są białe, a bardziej kremowe.

Odp: Odp: Odp: Wianek komunijny

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja zamawiałam wianek przez internet. U nas jest już tylko jeden sklep z takimi akcesoriami, a wybór kiepski, żeby nie powiedzieć żaden. Najdziwniejsze jest to, że taniej wyszło zamówić wianek przez internet niż kupić w sklepie w mieście.

Odp: Odp: Wianek komunijny

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Lepiej sztuczny wianek taki jaki znany jest od lat czy może białe kwiaty wpięte we włosy i tworzące coś w rodzaju wianka?


Ja miałam sztuczny. Mama chciała dać mi wianek ze stokrotek. Był już nawet zrobiony, ale jak go ciocia położyła na biały obrus i zaczęły wyłazić taki maleńkie robaczki to na szybko zrobiono mi całkiem ładny wianek Nie ma to jak pomysłowy tata i szalony chrzestny


O matko. Miałaś przygodę
Ja miałam sztuczny. Ciocia kupiła w "dużym mieście" jak to ona mówiła. Niestety do dzisiaj nie wiem, które to było to "duże miasto".

Odp: Odp: Wianek komunijny

ciasteczka
robaczek napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Lepiej sztuczny wianek taki jaki znany jest od lat czy może białe kwiaty wpięte we włosy i tworzące coś w rodzaju wianka?


Ja miałam sztuczny. Mama chciała dać mi wianek ze stokrotek. Był już nawet zrobiony, ale jak go ciocia położyła na biały obrus i zaczęły wyłazić taki maleńkie robaczki to na szybko zrobiono mi całkiem ładny wianek Nie ma to jak pomysłowy tata i szalony chrzestny


O matko. Już widzę całą górę robaczków szalejących we włosach. Już się drapię Aż mnie ciarki przeszły.

Odp: Wianek komunijny

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Lepiej sztuczny wianek taki jaki znany jest od lat czy może białe kwiaty wpięte we włosy i tworzące coś w rodzaju wianka?


Ja miałam sztuczny. Mama chciała dać mi wianek ze stokrotek. Był już nawet zrobiony, ale jak go ciocia położyła na biały obrus i zaczęły wyłazić taki maleńkie robaczki to na szybko zrobiono mi całkiem ładny wianek Nie ma to jak pomysłowy tata i szalony chrzestny

Odp: Wianek komunijny

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Lepiej sztuczny wianek taki jaki znany jest od lat czy może białe kwiaty wpięte we włosy i tworzące coś w rodzaju wianka?


Ja kupowałam wianek. Kwiaty to fajny pomysł, ale tylko na jeden dzień. Potem przy zdjęciach już mogą być zwiędnięte, a i biały tydzień jakoś trzeba obejść. Chyba że potrzebujesz tylko wianek na samą komunię. To kwiaty będą doskonałe.

Wianek komunijny

ciasteczka
Lepiej sztuczny wianek taki jaki znany jest od lat czy może białe kwiaty wpięte we włosy i tworzące coś w rodzaju wianka?

Odpowiedz na/ edytuj Wianek komunijny