Wietrzenie mieszkania

Obserwuj wątek

Odp: Wietrzenie mieszkania

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

Jak namówić starszą panią, żeby wietrzyła mieszkanie? Pomagamy pewnej starszej osobie. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że wchodzę do jej mieszkania na wdechu i staram się jak najdłużej nie oddychać. Makabrycznie tam "pachnie". Pytałam starszą panią czy może jej wywietrzyć ale ona nie chciała, bo stwierdziła że nie jest to konieczne. Niestety powietrze w jej mieszkaniu jest paskudne. Normalnie woła o przysłowiową pomstę do nieba.


Oj będzie ciężko. I to nawet bardzo ciężko. Starsze osoby nawet jeśli są najkochańsze i najwspanialsze na świecie są mega uparte. I jeśli starsza Pani mówi, że w jej mieszkaniu jest czyste i świeże powietrze to nie zmieni zdania. Możesz użyć podstępu. Zabrać ją na mały spacer - jeśli może wychodzić. I jak będziecie wracać ona poczuje zapach, który Ty czujesz wchodząc do jej mieszkania. Myślę że to sprawi, że będzie gotowa wywietrzyć swoje mieszkanie.

Wietrzenie mieszkania

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak namówić starszą panią, żeby wietrzyła mieszkanie? Pomagamy pewnej starszej osobie. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że wchodzę do jej mieszkania na wdechu i staram się jak najdłużej nie oddychać. Makabrycznie tam "pachnie". Pytałam starszą panią czy może jej wywietrzyć ale ona nie chciała, bo stwierdziła że nie jest to konieczne. Niestety powietrze w jej mieszkaniu jest paskudne. Normalnie woła o przysłowiową pomstę do nieba.

Odpowiedz na/ edytuj Wietrzenie mieszkania