witajcie:)

Obserwuj wątek

Odp: witajcie:)

anielica333
https://gotujmy.pl/grilowane-ogorki,przepisy,120743.html
to bym wypróbowała chętnie

Odp: witajcie:)

anielica333
troszkę znalazłam i to zupełnie proste dania
tylko jakoś tu się nieswojo trochę czuję

Odp: witajcie:)

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
Witamy i zapraszamy do zaprezentowania wyników poszukiwań

Odp: witajcie:)

Babciagramolka
anielica333 napisał(a):

miotałam się w poszukiwaniu czegoś ciekawego i znalazłam to forum,rozejrzę się trochę ,w sumie poszukać jakiegoś fajnego przepisu przyszłam ale może coś polecicie,zawsze lepiej pytać niż wybierać w ciemno,dziś żadnym swoim się nie popiszę głowa mi pęka po sobocie


Poszukaj w przepisach jest tam działka Grill ( i ponad 1000 przepisów ) . Nie da rady komuś doradzać jak się go nie zna i nic nie wie o tym na jakią imprezę ma to być , jacy będą goście , ile masz kasy , czy umiesz gotować ?
Co z tego , że ja Ci coś polecę jak wyjdzie że Ty nie masz dostępu do takich przypraw albo nie masz pojęcia jak to zrobić .

Wzorować się można na kuchni osób których potrawy się sprawdziło i można robic w ciemno. Nigdy bym się nie odważyła na zrobienie na ekstra imprezę nowości której nie sprawdziłam - bo jak nie wyjdzie to klops .

witajcie:)

anielica333
miotałam się w poszukiwaniu czegoś ciekawego i znalazłam to forum,rozejrzę się trochę ,w sumie poszukać jakiegoś fajnego przepisu przyszłam ale może coś polecicie,zawsze lepiej pytać niż wybierać w ciemno,dziś żadnym swoim się nie popiszę głowa mi pęka po sobocie

Odpowiedz na/ edytuj witajcie:)