Witajcie po przerwie:) !!!

Obserwuj wątek

Odp: Witajcie po przerwie:) !!!

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Witaj Izo fajnie że juz wróciłaś

Odp: Witajcie po przerwie:) !!!

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Buniu, wybacz, ale i tak będę Cie dobijać Tyle nowych gadztów, produktóe i dan skosztowalam... az zaluje ze nie mialam wiecej czasu na takowe przyjemnosci Co do kalafiorow... mamie kupilam nasionka fioletowego i zielonego (ale romanesco jest u nas -, w innym ksztalcie, takie jakby stozki) a ten jest taki tradycyjny, kalafiorowy, jutro sie dowiem czy cos sie wyklulo bo jade do rodzicow ogarnac nasz zaczarowany ogrod Mam zamiar wziasc ze soba tyle ile udzwigne, a po 2 mies ciezkiej pracy jestem bardzo silna czeka na mnie zolta cukinia, pomidorki koktajlowe i fioletowa papryka;D Kalafiorki to nic, ale co powiesz na kolorowe ziemniaki, marchew czy buraczki (czekam na nasionka)- buraczki sa czerwone, zolte, i pomaranczowe a takze takie ktore w przekroju wygladaja jak czerwona cebula ! i botwinka wtedy tez ma kolorowe lodyzki, szok co Podczas gdy moje kolezanki kupowaly ciuchy ja szukalam nowych doznan kulinarnych i kupowalam warzywa, produkty do kuchni oraz nowe gadzety, ktorych nadal nie mam gdzie trzymac. PS. ma ktos zbędną szafe?

zmieniono 1 raz (ostatnio 09 wrz 2011 21:03 przez thegrooba)

Odp: Witajcie po przerwie:) !!!

Babciagramolka
Zielone kalafiorki już u nas są 0 ja je nazywam chińska pagoda bo jak ugotuję w całości to wyglądają jak bym patrzyła na taką piękną budowlę . Fioletowy widziałam raz ( niestety nie w kraju a w UK ) - biały mozesz sobie zabrać - pomarańczowych nie znam

Poproszę pełny zestaw - to znaczy ze wszystkich zdjęć ( pęknę a zjem ) . Z jednym wyjątkiem - proszę wydłubać żelki z lodów .
A w ogóle to jesteś ,, okropna ,, wiesz o tym prawda ?
Nie wolno takiego wyboru potraw przed oczy wstawiać - to źle na nerwy robi .

Odp: Odp: Witajcie po przerwie:) !!!

ewasng
  • ewasng

  • Posty: 13
  • Przepisy: 267
  • Artykuły: 0
Jakie fajne te kalafiorki

Odp: Witajcie po przerwie:) !!!

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
racjaa nie byl za pyszny ten bufet,jakos w tym roku.bylam tam rok temu.najlepsze sushi,pizza i pewne krewetkiw sosie chili pomidorowym. a MC donalds angus z grzybami,kolorowe kalafiory i kolorowe marchewki,kalafiorki i ziemniaczki oraz ciecierzyca,fasolka, groszek i mini cukinie- jako przystawka
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 09 wrz 2011 15:37 przez thegrooba)

Odp: Witajcie po przerwie:) !!!

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
ładna porcja żeberek

Odp: Witajcie po przerwie:) !!!

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
No niezle
Pamietam te bufety-za jedna cene mozna bylo nabierac do woli i tak czesto jak sie chcialo,no ale w koncu ile mozna zjesc

Odp: Witajcie po przerwie:) !!!

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
lody w flavaboom na 23rd street w NY, pizza w w sea porcie w NY i pyszne zeberka barbecue + smoked beans & baked potatoe with sour cream
obrazek obrazek obrazek

Odp: Witajcie po przerwie:) !!!

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
a tutaj kilka zdjęć z knajpek w których jadłam- to chinski bufetnie bylo czasu an wiecej zdjec... wszyscy glodni. ale o dziwo najbardziej smakowala mi... pizza
obrazek obrazek obrazek

Odp: Witajcie po przerwie:) !!!

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
no musze musze odzyskac starcone kilogramy

Odpowiedz na/ edytuj Witajcie po przerwie:) !!!