Witam i o radę pytam

Obserwuj wątek

Odp: Witam i o radę pytam

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
skandynaw napisał(a):

Kupiłem tydzień temu słoik muszli w zalewie o delikatnym posmaku octowym. Chcę skojarzyć je z krewetkami i podać w sosie na bazie tejże zalewy, Otwarty na podpowiedzi i pomysły i z góra DZIęKUJę!

slowo skojarzyc.. musisz zdefiniowac dmyslam sie ze zmieszac.... ale chyba krewetki nie masz ze sloika co? hmmmm ciezko.. krewetki i muszle w occie razem... ciezki porod...pytanie jest czy krewetki masz juz ugotowane czy surowe czy smazone czy... plywaja jeszcze w morzu basis przepis na krewetki to oliva i czosnek i patelnia ..sol pieprz. Wyobrazic sobie moge lekko sparzone we wrzatku posolone i pokropione delikatnie aceto balsamico biale i troche swiezej poszatkowanej pietruszki albo bazyli albo koperku itd.np

Odp: Odp: Witam i o radę pytam

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
mic napisał(a):

Witam, zamówiłem wagę KS1700, przyszedł mi inny model, podstawowy 15000 co mam zrobić? waga która miała przyjść miała być super, a przyszła podstawowa waga kuchenna. co robić, pomóżcie

Napisz na priv bezpośrednio do Kołczu, albo Zozolek. Powodzenia

Odp: Witam i o radę pytam

mic
  • mic

  • Posty: 2
  • Przepisy: 140
  • Artykuły: 0
Witam, zamówiłem wagę KS1700, przyszedł mi inny model, podstawowy 15000 co mam zrobić? waga która miała przyjść miała być super, a przyszła podstawowa waga kuchenna. co robić, pomóżcie

Witam i o radę pytam

skandynaw
  • skandynaw

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kupiłem tydzień temu słoik muszli w zalewie o delikatnym posmaku octowym. Chcę skojarzyć je z krewetkami i podać w sosie na bazie tejże zalewy, Otwarty na podpowiedzi i pomysły i z góra DZIęKUJę!

Odpowiedz na/ edytuj Witam i o radę pytam