Witam owocowo :-)

Obserwuj wątek

Odp: Witam owocowo :-)

Weronka
  • Weronka

  • Posty: 67
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 28
Witaj Michale, widzę że coś tu cicho

ja zdecydowanie preferuję pyszne jedzonko przygotowywane w domowym zaciszu (albo przyjęcia ogrodowe). Chętnie też wychodzę do rodziny albo znajomych na grilla czy taki wspólny piknik. To oczywiście opcja weekendowa.

w tygodniu niestety wszyscy jesteśmy zbyt zabiegani, jedni praca, drudzy dzieci, inni jeszcze inne zajęcia dodatkowe, w związku z czym po prostu nie ma czasu na wspólne gotowanie wieczorami. Wtedy jeśli chcemy spotkać się i pogadać idziemy do jakiejś przytulnej knajpki - szczególnie wiosną i latem jest przyjemnie bo otwierają ogródki piwne oraz grillowe i tam kosztujemy smacznych dań i przekąsek.

A co do takiego stricte wspólnego gotowania zdarza mi się spotkać z koleżankami na tzw. "wieczór ciastkowy" - pieczemy pierniczki, mufinki, a ostatnio wieczór z chili con carne - cały gar na kilka - dbających oczywiście o figurę - młodych bab, to była impreza

Ważne na pewno jest wyborowe towarzystwo

Witam owocowo :-)

Michał_Żywiec Zdrój
Witajcie, jestem Michał i z ramienia Żywiec Zdrój, chciałbym przez najbliższe tygodnie porozmawiać z Wami o spotkaniach kulinarnych, wodzie, owocach i orzeźwieniu
Na początek mam pytanie: czy zdarza się Wam zapraszać znajomych na obiad, kolację i wspólne gotowanie? Czy raczej jecie coś razem „na mieście”? Co w ogóle sądzicie o takim sposobie spędzania wspólnie czasu jak wspólne gotowanie czegoś ze znajomymi?

Odpowiedz na/ edytuj Witam owocowo :-)